У США дізналися, як хакери можуть керувати автомобілем дистанційно

13.01.2016 г. в 16:23, depo

Нацуправління безпекою руху на трасах США завершує розслідування зі зломом ПО автомобіля, коли хакери змогли дистанційно втрутитися в керування транспортом

За даними NHTSA, регресійне тестування визначило вразливі місця, які потім були виправлені.

У липні концерн Fiat Chrysler Automobiles відкликав з ринку США 1,4 мільйона автомобілів свого виробництва для поновлення встановленого в них програмного забезпечення. Причиною для відкликання стала вразливість бортового комп'ютера ряду моделей до злому та дистанційного управління. Рішення про відкликання було ухвалене компанією після опублікованій журналом Wired статті про групу хакерів, які змогли дистанційно перехопити управління знаходяться в русі Jeep Cherokee.

Експерти з безпеки Чарлі Міллер і Кріс Валасек змогли змінити швидкість руху автомобіля, контролювати гальмівну систему, радіо, склоочисники і трансмісію через автомобільну систему Uconnect. Пізніше хакери поінформували Fiat Chrysler про свій експеримент.

У заяві компанії повідомлялося, що в число вразливих машин увійшли різні моделі Jeep, Dodge і Chrysler. Розслідування дозволило з'ясувати, що "пролом" в радіоприймачах, що дозволила хакерам взяти під контроль Jeep, є тільки у автомобілів Fiat Chrysler.

Слідчі NHTSA повідомили, що такі ж радіоприймачі були встановлені на автомобілях марок Volkswagen, Audi і Bentley. Тим не менше, дані автомобілі оснащені системами безпеки, "які змогли зупинити хакерів".

загрузка...
Еще одна новость

Яценюк має намір прив'язати ціни на бензин до вартості нафти

13.01.2016 г. в 16:23, interfax

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк бачить можливість для зниження вартості палива на автозаправних станціях України у зв'язку із здешевленням нафти на світовому ринку. "Вже сьогодні ми бачимо, що є деяка можливість зниження цін на АЗС [...] Тут немає ніякого адміністративного тиску - чим менша ціна нафти, тим менша ціна "на пістолеті", - заявив…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как освободить авто из ледяного плена (Видео)

13.01.2016 г. в 16:23, m2motors

Сегодня мы уже не удивляемся снежинкам и морозу. Поэтому, еще раз напомним водителям, что делать, если утром ваша машина либо не хочет открываться, либо оказалась вся покрыта коркой льда. Гарантируем одно - после прочтения материала содержимое багажника пополнится еще несколькими средствами. Сегодня будем "размораживать" автомобиль))).

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть