У США дізналися, як хакери можуть керувати автомобілем дистанційно

13.01.2016 г. в 16:23, depo

Нацуправління безпекою руху на трасах США завершує розслідування зі зломом ПО автомобіля, коли хакери змогли дистанційно втрутитися в керування транспортом

За даними NHTSA, регресійне тестування визначило вразливі місця, які потім були виправлені.

У липні концерн Fiat Chrysler Automobiles відкликав з ринку США 1,4 мільйона автомобілів свого виробництва для поновлення встановленого в них програмного забезпечення. Причиною для відкликання стала вразливість бортового комп'ютера ряду моделей до злому та дистанційного управління. Рішення про відкликання було ухвалене компанією після опублікованій журналом Wired статті про групу хакерів, які змогли дистанційно перехопити управління знаходяться в русі Jeep Cherokee.

Експерти з безпеки Чарлі Міллер і Кріс Валасек змогли змінити швидкість руху автомобіля, контролювати гальмівну систему, радіо, склоочисники і трансмісію через автомобільну систему Uconnect. Пізніше хакери поінформували Fiat Chrysler про свій експеримент.

У заяві компанії повідомлялося, що в число вразливих машин увійшли різні моделі Jeep, Dodge і Chrysler. Розслідування дозволило з'ясувати, що "пролом" в радіоприймачах, що дозволила хакерам взяти під контроль Jeep, є тільки у автомобілів Fiat Chrysler.

Слідчі NHTSA повідомили, що такі ж радіоприймачі були встановлені на автомобілях марок Volkswagen, Audi і Bentley. Тим не менше, дані автомобілі оснащені системами безпеки, "які змогли зупинити хакерів".

загрузка...
Еще одна новость

Яценюк має намір прив'язати ціни на бензин до вартості нафти

13.01.2016 г. в 16:23, interfax

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк бачить можливість для зниження вартості палива на автозаправних станціях України у зв'язку із здешевленням нафти на світовому ринку. "Вже сьогодні ми бачимо, що є деяка можливість зниження цін на АЗС [...] Тут немає ніякого адміністративного тиску - чим менша ціна нафти, тим менша ціна "на пістолеті", - заявив Яценюк. Глава уряду доручив міністру енергетики та вугільної промисловості України Володимиру Демчишину провести спільно з Антимонопольним комітетом України зустрічі з операторами ринку нафтопродуктів з питання ціноутворення. "АМКУ окремо видати доручення, яке, на жаль, не виконується протягом останніх двох місяців - разом з операторами ринку напрацювати формулу ціноутворення на нафтопродукти в залежності від ціни нафти на світовому ринку... Це повинна бути прозора формула і публічний підхід",…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как освободить авто из ледяного плена (Видео)

13.01.2016 г. в 16:23, m2motors

Сегодня мы уже не удивляемся снежинкам и морозу. Поэтому, еще раз напомним водителям, что делать, если утром ваша машина либо не хочет открываться, либо оказалась вся покрыта коркой льда. Гарантируем одно - после прочтения материала содержимое багажника пополнится еще несколькими средствами. Сегодня будем "размораживать" автомобиль))).

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Nissan показал «титанового воина» (ВИДЕО)

13.01.2016 г. в 16:23, autocentre

К автосалону в Детройте компания Nissan подготовила заряженный пикап Titan Warrior, который станет грозным соперником для крутой модели Ford F-150 Raptor. На североамериканском рынке уже сформировался устойчивый спрос на заряженные пикапы, владельцы которых подчеркивают, что они не такие как все. Вот почему на нынешнем автосалоне в Детройте свое видение такой машины презентовала компания Nissan. Монстр Warrior (с англ. «воин»), созданный на базе полноразмерного пикапа Nissan Titan, должен утереть нос «фордовской» модели F-150 Raptor. Продажи последней скоро начнутся, а вот Warrior пока еще концепт, хотя наладить его выпуск, думается, не составит особого труда. Прежде всего, Nissan Titan Warrior заточе…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть