В РФ Nissan увольняет рабочих и приостанавливает производство

13.01.2016 г. в 16:52, glavred

Расположенный в Санкт-Петербурге завод японского автоконцерна Nissan в марте сократит 252 человека.

О высвобождении сотрудников ООО "Ниссан Мэнуфэкчуринг Рус" уведомил власти города в конце декабря, сообщает ТАСС со ссылкой на службу занятости населения Петербурга.

"Предполагается сокращение 252 человек 14 марта 2016 года по причине оптимизация численности штата. Высвобождаемым гражданам предложены вакансии на предприятии", — сказал представитель службы занятости. Он также отметил, что у Агентства занятости населения Выборгского района Петербурга и ООО "Ниссан Мэнуфэкчуринг Рус" разработан совместный план мероприятий, направленных на содействие в трудоустройстве граждан, попавших под сокращение.

Ранее ТАСС сообщил, что завод "Ниссан Мэнуфэкчуринг Рус" находится в простое с 31 декабря по 15 января, в этот период не будут работать 1214 человек. Причина — в оптимизации численности штата, сообщили в службе занятости города. В пресс-службе автоконцерна Nissan уточнили, что традиционные новогодние каникулы на заводе продлятся, как и планировалось, с 1 по 10 января. При этом работу конвейера временно приостановят с 11 по 15 января, сказал собеседник агентства.

загрузка...
Еще одна новость

У США дізналися, як хакери можуть керувати автомобілем дистанційно

13.01.2016 г. в 16:52, depo

Нацуправління безпекою руху на трасах США завершує розслідування зі зломом ПО автомобіля, коли хакери змогли дистанційно втрутитися в керування транспортом За даними NHTSA, регресійне тестування визначило вразливі місця, які потім були виправлені. У липні концерн Fiat Chrysler Automobiles відкликав з ринку США 1,4 мільйона автомобілів свого виробництва для поновлення встановленого в них програмного забезпечення. Причиною для відкликання стала вразливість бортового комп'ютера ряду моделей до злому та дистанційного управління. Рішення про відкликання було ухвалене компанією після опублікованій журналом Wired статті про групу хакерів, які змогли дистанційно перехопити управління знаходяться в русі Jeep Cherokee. Експерти з безпеки Чарлі Міллер і Кріс Валасек змогли змінити швидкіс…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Яценюк має намір прив'язати ціни на бензин до вартості нафти

13.01.2016 г. в 16:52, interfax

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк бачить можливість для зниження вартості палива на автозаправних станціях України у зв'язку із здешевленням нафти на світовому ринку. "Вже сьогодні ми бачимо, що є деяка можливість зниження цін на АЗС [...] Тут немає ніякого адміністративного тиску - чим менша ціна нафти, тим менша ціна "на пістолеті", - заявив Яценюк. Глава уряду доручив міністру енергетики та вугільної промисловості України Володимиру Демчишину провести спільно з Антимонопольним комітетом України зустрічі з операторами ринку нафтопродуктів з питання ціноутворення. "АМКУ окремо видати доручення, яке, на жаль, не виконується протягом останніх двох місяців - разом з операторами ринку напрацювати формулу ціноутворення на нафтопродукти в залежності від ціни нафти на світовому ринку... Це повинна бути прозора формула і публічний підхід",…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть