Секрети водіння у снігопад (ВІДЕО)

14.01.2016 г. в 10:24, ictv

Бути безпечним та пильним на дорозі. Не боятися зимових трас, а головне - власного авто. Керувати машиною в екстремальних умовах вчать професіонали вінницьких автомобілістів.

Бути асом на засніжених дорогах інструктори вчать за допомогою безлічі різноманітних трюків: правильного розвороту машини під час ожеледі, швидкісного управління кермом. Та головне - бути уважними до всіх учасників дорожнього руху. Екстрим навчання пройшли майже півсотні автолюбителів. Деякі мають понад десять років водійського стажу, але і для них більшість завдань стали неабИяким випрОбуванням.

Більшість автомобілістів не дають ради на засніжених шляхах. Навіть маючи великий водійський стаж, впоратися зі стресовою ситуацією на трасі непросто. Аби навчити екстремального кермування, інструктори перетворили один із аеродромів Вінниччини на імпровізовану дорогу з безліччю перешкод.

Міцно тримати кермо, зберігати дистанцію, маневрувати - на засніженій трасі це величезне вміння. Та найголовніше - навчитись контролювати швидкість.

Інстрeктори переконують - правил дорожнього руху потрібно дотримуватись у будь-яку пору року. Однак саме зимові траси найбільш суворі до водійських помилок. Тому подібне екстрим навчання аж ніяк не розвага, а безцінний досвід, який допоможе вберегти не одне життя.

загрузка...
Еще одна новость

Назван абсолютный лидер автопродаж на рынках Европы

14.01.2016 г. в 10:24, gogetnews

Руководство немецкой машиностроительной компании Opel сообщает, что дилерские центры марки показали самые лучшие результаты в рамках прошлого года по продажам собственных автомобилей. Отчет был составлен на основе работы за последние четыре года торговли на рынке Европы. Автомобилестроительная компания Opel показала лучшие результаты реализации…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Мудрые решения: какими способами нельзя экономить топливо

14.01.2016 г. в 10:24, avtoblog

Существует масса советов, руководствуясь которыми, можно существенно экономить на топливе. Но вот некоторые советы применять не стоит ни при каких условиях. Рассмотрим, какая экономия может стать во вред. Каким «секретам экономии топлива» не нужно следовать, даже если в баке совсем мало топлива? -- Ездить на «нейтралке» Современные двигатели…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть