Влада України пропонує ще одну реформу у вигляді чергового збору з людей

14.01.2016 г. в 16:27, 7dniv

Перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер упевнений, що введення платних доріг в Україні є абсолютно реальним. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Абсолютно реально і перспективно (введення платних доріг в Україні, – ред.), і це буде реалізовуватися, я впевнений. Для цього потрібно, щоб через парламент пройшли пара законодавчих актів, які ми підготували. Це стосується і закону про концесії, це стосується і реформи "Автодору", це допоможе країні їздити нормальними дорогами", – заявив заступник міністра.

Що стосується реформи інфраструктури загалом, то, за словами чиновника, це довгий процес.

"Будь-яка реформа йде досить довго. Найшвидша реформа в Європі, якщо ми говоримо про дороги, проходила в Польщі і зайняла приблизно 4 роки. Це найшвидша реформа була. Відповідно, можна очікувати, що в Україні така реформа може пройти за рік чи за два. Інфраструктурні проекти – це завжди довгострокові проекти, і на це потрібен час. Але те, що ми заклали за цей рік, воно зможе допомогти цим змінам, цим реформам реалізуватися", – коментує Шульмейстер.

Раніше стало відомо, що Кабінет міністрів України прийняв рішення звільнити Володимира Шульмейстера з посади першого заступника міністра інфраструктури за власним бажанням. Відповідне розпорядження № 1423-р від 30 грудня 2015 р. опубліковано на урядовому сайті. За словами самого Шульмейстера, він все ще продовжує виконувати свої обов'язки, оскільки наказ про його звільнення ще не підписано міністром. За прогнозами чиновника, це відбудеться цього тижня.

загрузка...
Еще одна новость

Що робити, якщо ваше авто забирають на штрафмайданчик?

14.01.2016 г. в 16:27, chas-z

Як відомо, Ужгород значною мірою перенасичений легковими транспортними засобами. Кількість цих транспортних засобів є набагато більшою від кількості наявних місць для їх паркування. Останнім часом, ми всі можемо спостерігати за спробами патрульних поліцейських Національної поліції зупинити численні порушення правил дорожнього руху ужгородських…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Компанія Chevrolet розсекретила нову модель до прем’єри

14.01.2016 г. в 16:27, mmr

Компанія Chevrolet не стала чекати прем’єри нового покоління хетча Cruze на автосалоні в Детройті і розкрила перші подробиці про новинку раніше. Нове покоління хетча Chevrolet Cruze витримано в тій же стилістиці, що і однойменний седан, представлений в червні 2015 року. Хетчбек, як і седан, побудований на платформі D2XX з незалежною підвіскою спереду…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть