Як водії вночі збивають пішоходів. Відео

17.01.2016 г. в 09:22, drive-news.net

Нічні пішоходи – біда для водіїв. У темний час доби пішоходів погано видно – як результат, вони нерідко опиняються під колесами машин.

Більшість пішоходів, які ніколи не їздили самостійно за кермом автомобіля, однозначно не знають, що вони погано помітні водіям у темний час доби. Ніхто з таких «ходаків» навіть не здогадується, що водієві дуже складно розглянути вночі на дорозі пішохода, особливо коли він одягнений в одяг темних кольорів, а також – при зустрічному транспорті, фари якого нерідко засліплюють, а найчастіше – просто заважають добре бачити ситуацію автомобіля попереду. Ще сильніше дана ситуація посилюється в дощ або сніг, коли мокрі краплі на склі заломлюють світло фар зустрічних машин і спотворюють видимість.

Не дарма в багатьох європейських країнах на законодавчому рівні діє вимога до пішоходів при русі по дорогах у темну пору доби обов’язково виділяти себе за допомогою будь-яких світловідбивних елементів. Вони дозволяють водіям заздалегідь і здалеку розгледіти пішого учасника руху та вжити необхідних заходів для безпечного його проїзду. Так, завдяки світловідбивачам людина стає помітною водієві на відстані 150 м при ближньому світлі фар і на цілих 400 м – при дальньому.

А ось без світловідбивача пішохід видний водієві тільки з відстані 50 м, що збільшує ризик трагедії в рази і ставить під загрозу життя піших учасників руху. Рекомендуємо водіям-початківцям і пішоходам переглянути відеоролик, який наочно демонструє, як пішоходів видно водіям вночі і які неприємні, а част і трагічні, ситуації через це виникають на дорозі.

загрузка...
Еще одна новость

И увидели они, что это хорошо. Бензин дешевеет

17.01.2016 г. в 09:22, avtoblog

Про снижение цен на топливо говорилось уже не раз, но наконец-то это произошло. После недавних обещаний и поручений премьер-министра касательно расчёта оптимальной цены на бензин, его стоимость начала действительно снижаться. Как и прогнозировали эксперты, цена упала на 50 коп/л. поскольку выросший налог на нефтепродукты покрыл низкую цену сырой…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Можно ли в Украине ездить на нерастаможенном авто

17.01.2016 г. в 09:22, ukrautonews

Или законные способы ввезти машину «напрямую», и без проблем ее эксплуатировать? Зачем «без растаможки»? Три главных негативных факторах, влияющих на общую картину автомобильного парка и рынка Украины. Первый — трехразовое подорожание валюты, соответственно такое же повышение цен на автомобили. Второй — налоги на импорт, которые фактически делают,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть