Коли і на скільки зростуть ліміти страхових виплат автовласникам

18.01.2016 г. в 11:15, expres

Навесні введуть нові ліміти страхових виплат автовласникам.

Про це повідомили у прес-службі Моторно транспортного страхового бюро України.

Державна регуляторна служба погодила зміни максимальних розмірів страхових виплат. Суми виплат збільшили вдвічі: за шкоду майна платитимуть до 100 тис грн, а за шкоду життю і здоров’ю – 200 тис. на кожного потерпілого (Раніше ці суми були 50 і 100 тис. відповідно - Ред.).

“Зараз МТСБУ пропонує щорічне збільшення страхових сум мінімум удвічі, що дозволить протягом наступних 10-ти років наблизити українські стандарти до європейських у сфері обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності”, – говорить Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

Також піднімуть ліміт страхової виплати при спрощеному оформленні матеріалів дорожньо-транспортної пригоди (т.зв. "європротоколу"). Раніше він становив 25 тис. грн, а тепер можна було отримати до 50 тис. грн компенсації при спрощеному оформленні ДТП.

“Чинні ліміти в країнах ЄС становлять: у разі шкоди, заподіяної життю та здоров’ю – 1,12 млн євро на одного потерпілого або 5,6 млн. євро на одну страхову подію незалежно від кількості потерпілих, і у випадку майнових збитків – 1,12 млн євро на одну страхову подію незалежно від кількості потерпілих. Крім цього, Європейська комісія кожні 5 років коригує розміри мінімальних страхових сум в обов’язковому страхуванні автоцивільної відповідальності згідно європейського індексу споживчих цін”, – додав Володимир Шевченко.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає поетапне підвищення розмірів страхових сум до рівня країн Європейського Союзу.

загрузка...
Еще одна новость

ДТП в Киеве на Полковой: Снегоуборщик протаранил VW (Видео)

18.01.2016 г. в 11:15, zamkova

Как сообщает корреспондент dtp.kiev.ua, ДТП произошло в Киеве днём, 17.01.2016 на ул. Полковой. Там столкнулись снегоуборщик и Фольксваген. Жертв и пострадавших нет. Фото Сурен Манукян Видео с места аварии:

Прочитать новость
И еще это можно почитать

СБУ взялась за нерастаможенные автомобили

18.01.2016 г. в 11:15, ukrautonews

Украинца, который ввез нерастаможенный автомобиль в нашу страну, оштрафовали на 450 тысяч гривен. Таможенная служба совместно со Службой безопасности Украины активно противодействуют незаконному временному ввозу автомобилей. Особенно много автомобилей на иностранных номерах в западных регионах страны – Закарпатской, Черновицкой, Львовской и Волынской…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть