До уваги водіїв: як не стати жертвою снігового полону

18.01.2016 г. в 18:29, mmr

Сьогодні південь та схід України опинилися в сніговому полоні.

Унаслідок сильних снігопадів перекрито багато доріг, що ведуть в Одесу, Миколаїв, Херсон та ін. Частина шляхів виявилася попросту паралізованою, внаслідок чого автомобілісти стали заручниками стихії.

Ми вже не раз говорили і нагадували, як себе вести, щоб вибратися з таких ситуацій. Треба тверезо розуміти, що ні дорожні служби, ані співробітники МНС не прилетять до нас на вертольоті, щоб швидше розчистити дорогу і звільнити наше авто від снігового полону.

PS. Жителям засніжених регіонів, які планують навіть короткочасні поїздки, радимо доукомплектувати свої автомобілі, щоб у них були:

– Лопата

– Змінний одяг і/або тепла ковдра

– Каністра палива

– Хоча б одна пляшка питної води

– Ліхтар (краще з запасними батарейками)

– Мінімальний набір їжі

– Сірники/запальнички

– Буксирувальний трос

загрузка...
Еще одна новость

Реально ли создать автомобиль по цене велосипеда? (видео)

18.01.2016 г. в 18:29, glavnoe

Мир вновь меняется! На смену обычным машинам приходят электромобили. Еще недавно их массовым производством занималась только TESLA. На днях о себе заявил новый производитель - Faraday Future. Компания вложила в свой проект миллиард долларов и уже строит огромный завод по производству электромобилей, сообщает Главное со ссылкой на Newsader. Наверняка…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Леонід Кантер: Реальна зрада у МРЕВ

18.01.2016 г. в 18:29, akcent

Учора зайшов переоформити старі ламіновані права на нові, пластикові. Бо ці старі, французькою мовою (!), викликають багато закономірних питань при керуванні за межами України. Зайшов, значить, у новий такий центр. Підійшов до віконця і питаю: — Міняєте права? — Міняємо, — у вікні, на моє здивування, сидів не ватний мусор, а молодий інтелігентного…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть