На дорогах запрацювала "автофіксація порушень"

19.01.2016 г. в 09:14, automotoclub

Новітні технології виходять на українські дороги.

Oдеська поліція презентувала два комплекси з фото - відеофіксації порушень Правил дорожнього руху, які недавно встановлені.

«Поки встановлено два прилади «Перфект-4» на Клеверному мосту в бік Одеси і в бік Києва. Прилади українського виробництва пройшли всю метрології та тестування, на сьогоднішній день вони повністю відповідають законодавчій базі, — розповів фахівець з таким системам Олександр Курінний. — В даному випадку оглядовість до чотирьох смуг, фіксується не тільки номер транспортного засобу, але і його швидкість, і напрямок руху. Всі порушники, які перевищують швидкісний режим, заносяться в окрему базу, де формуються додаткові зображення загального виду транспортного засобу та номер автомобіля — для так званих «листів щастя».

Експерт зазначив, що програма розпізнає номер машини і обчислює її швидкість, використовуючи ефект Доплера. Система встановлена за рахунок інвестора — компанії «Каргон». Її представник Денис Карельських заявив, що фірма готова протягом року встановити не менше 500 таких комплексів по всій області. Кожен з них дозволить поповнювати бюджет на 150 тисяч гривень в день.

«Поки не зафіксовані підзаконні акти про повернення коштів інвестору, ми не можемо говорити про це як про бізнес-проект. Ми поки не знаємо про терміни окупності. Поки ми можемо говорити тільки про приблизні цифри зафіксованих правопорушень в день, і скільки це буде давати грошей в бюджет», — розповів ще один представник «Каргона» Валерій Аш.

загрузка...
Еще одна новость

Мобильное приложение Uber может разрушить рынок такси в Украине

19.01.2016 г. в 09:14, metronews

-- Общая картина ситуации на рынке и мнения экспертов Рынок такси Украины находится в хаотичном состоянии и очевидно нуждается в реформе. Не так давно в рамках интервью член Украинской таксомоторной ассоциации Геннадий Попов признался, что больше 90% перевозчиков находятся, как говорится, в тени. Впрочем, это лишь один из аспектов проблемы – помимо…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине начали падать цены на бензин

19.01.2016 г. в 09:14, facenews

В период 15 по 18 января ряд крупных операторов сетей АЗС снизил цены на горючее. Об этом сообщили в «Консалтинговой группе А-95» со ссылкой на собственные исследования. Все виды топлива подешевели в сетях АЗС «БРСМ-Нафта», Marshal, KLO, Amic. Крупнейшие операторы ОККО, WOG, Shell снизили стоимость только ДТ сразу на 1 грн/л. В результате…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть