Що треба знати водію, якого зупиняє поліція (Відео)

19.01.2016 г. в 16:33, ictv

Закон про нову поліцію вже працює. І на дорогах – у тому числі. Але що він означає на практиці і як правильно спілкуватися з патрулем, якщо вас зупинили на дорозі – ще мало хто знає.

За словами юриста Дениса Овчарова, закон не зобов’язує виходити з транспортного засобу і передавати поліцейському в руки документи. Їх можна просто показати. Поліцейський у своїй базі перевірить, чи є ви власником транспортного засобу і чи співпадають ваші паспортні дані.

“Якщо є чіткі підстави стверджувати, що за кермом сидить правопорушник або потенційний злочинець, то є підстави для затримання. Якщо людина знаходиться у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, мова йде про евакуацію транспортного засобу на штрафмайданчик. У цих випадках водій зобов’язаний вийти з автомобіля”, – зазначає юрист.

За невиконання законних вимог правоохоронних органів – відповідальність до 15 діб адміністративного арешту.

“Не потрібно бігти. Адже наші патрульні можуть стріляти. Треба розуміти, хто перед тобою, і вести себе адекватно. Перевірити документи у патрульного, подивитися, як він з тобою спілкується. І для себе визначитися, чи ти скоював правопорушення”, – радить експерт.

Якщо ви скоїли легке правопорушення, краще за все – попросити обмежитися усним попередженням. Крім того, ви маєте право викликати адвоката, і до його приїзду не повинні складатися жодні протоколи.

загрузка...
Еще одна новость

Давай меняться! Новый изощренный вид мошенничества при продаже авто

19.01.2016 г. в 16:33, carreviewauto

С этой историей мы познакомились, листая страницы на одном из популярных форумов в российском Интернете. Автор поста решил продать автомобиль, а в результате потерял несколько сотен тысяч рублей и бессчетное количество нервных клеток. Все его переживания – в прошлом. Единственное, что он хочет, — оградить читателей от приобретения подобного опыта. Началось…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Оккупанты оставят без водительских удостоверений несколько тысяч крымчан

19.01.2016 г. в 16:33, allcrimea

В Кріму вступил в силу федеральный закон российских оккупантов, разрешающий ограничивать должников в праве управления транспортными средствами. «Закон предполагает установление временных ограничений на пользование лицом, в том числе не уплатившим административные штрафы на сумму свыше 10 тыс руб, специальным правом в виде приостановления действия…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть