Коли українцям чекати дешевих іномарок (ВІДЕО)

19.01.2016 г. в 17:06, ictv

Україна заповнена машинами, реальна вартість яких за кордоном значно нижче, ніж усередині нашої країни.

Вони автоматично дорожчають, проходячи нашу митницю.

За словами експерта авторинку Сергія Боровика, автомобілі в Україні коштують на 15-20% дорожче, ніж аналогічні авто в Європейському Союзі. І на це є об’єктивні причини.

- На авто треба заплатити мито (10%), акциз (3-5%), витрати на доставку (до 500 євро). Крім того, для України автомобіль проходить спеціальну підготовку, отримуючи так званий пакет Погані дороги. Таким чином вартість виходить на 15-20% дорожче, – зазначає експерт авторинку Сергій Боровик.

І хоча з 1 січня діє економічна частина Євроасоціації, яка передбачає обнуління ввізного мита, автомобілей суттєво це торкнеться лише через 11 років.

Ще однією причино високих цін на автівки в України є маленький авторинок.

- Чим більше ринок, тим нижчу ціну дає завод-виробник. На великих ринках ціни на автомобілі нижче. Відповідно, чим більше автівок купуватимуть українці, тим дешеве вони будуть, – пояснює Боровик.

Рішення він бачить у купівлі альтернативних моделей автомобілей.

- На українському ринку є ціла низка автомобілей європейських виробників, які не пропонуються на євроринку. Вони розроблялися з урахуванням потреб ринків, що розвивається. Коштують такі авто в півтора рази дешевше, ніж інші моделі, – каже експерт.

загрузка...
Еще одна новость

Що треба знати водію, якого зупиняє поліція (Відео)

19.01.2016 г. в 17:06, ictv

Закон про нову поліцію вже працює. І на дорогах – у тому числі. Але що він означає на практиці і як правильно спілкуватися з патрулем, якщо вас зупинили на дорозі – ще мало хто знає. За словами юриста Дениса Овчарова, закон не зобов’язує виходити з транспортного засобу і передавати поліцейському в руки документи. Їх можна просто показати. Поліцейський…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Давай меняться! Новый изощренный вид мошенничества при продаже авто

19.01.2016 г. в 17:06, carreviewauto

С этой историей мы познакомились, листая страницы на одном из популярных форумов в российском Интернете. Автор поста решил продать автомобиль, а в результате потерял несколько сотен тысяч рублей и бессчетное количество нервных клеток. Все его переживания – в прошлом. Единственное, что он хочет, — оградить читателей от приобретения подобного опыта. Началось…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть