Пригнати авто старше 5 років можна, але небезпечно - юристи

21.01.2016 г. в 08:24, fakty

Журналісти вирішили перевірити, чи можна отримати сертифікат, якщо авто з-за кордону старше 5 років.

Без цього паперу машину на облік не візьмуть. Старі машини викидають більше шкідливих речовин, ніж це зараз дозволено в Україні, пише 24tv. У результаті експерименту виявилося, що машину, яка не відповідає екологічним нормам, ввезти в Україну можна. Але від такого кроку юристи застерігають.

Якщо обман розкриється — продати машину не вдасться. Реєстрацію скасують і їздити можна буде тільки за рішенням суду.

А ще імпортери додають, що хоч нині в Україні діють норми викидів Євро-5 — це не сильно допомагає екології. Тому що пальне на вітчизняних АЗС не таке якісне — всього лише Євро-3. Це і з'їдає весь позитивний ефект від новорічних новацій.

загрузка...
Еще одна новость

Осторожно: новые махинации с покупкой вашего авто

21.01.2016 г. в 08:24, ukrautonews

Будьте бдительны, авто мошенники не сдают позиций,а придумывают новый изощренные махинации с куплей/продажей авто. С этой историей мы познакомились, листая страницы на одном из популярных форумов в российском Интернете. Автор поста решил продать автомобиль, а в результате потерял несколько сотен тысяч рублей и бессчетное количество нервных клеток. Все его переживания – в прошлом. Единственное, что он хочет, — оградить читателей от приобретения подобного опыта. Началось всё с того, что я решил поменять свой «турбо-форестер» на что-нибудь посвежее и без турбонаддува. Выставил автомобиль на продажу, попросив за него 350 000 рублей. Опубликовал объявление в Интернете и стал ждать звонков от желающих приобрести моего «железного коня». Претендентов на «Форестер» было не очень много, между тем, смотреть машину приезжали регулярно. К концу второй недели вышел на меня парень, предложивш…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Євро-5 добив автовиробництво в Україні

21.01.2016 г. в 08:24, fakty

В Україні почав діяти екологічний стандарт Євро-5, у зв'язку з чим в Україну заборонено ввезення авто старше 2009-2010 років випуску. Про сформовану ситуацію на ринку авто в ефірі радіостанції Голос Столиці розповів голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів та дилерів Олег Назаренко. "Від введення Євро-5 постраждали наші ж українські автовиробники. Зрозуміло, що завод Skodа, який випускає автомобілі Євро-5 і Євро-6, ніяк не постраждає. Але ті, хто займалися збіркою корейських і китайських автомобілів, хто не може на першому етапі адаптувати їх до умов Євро-5, припинили збірку авто і оголосили про це. Виходить, що від введення Євро-5 в першу чергу постраждали вітчизняні автозбірники", - повідомив він.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть