До уваги водіїв: як гальмувати перед “зеброю” взимку

21.01.2016 г. в 15:29, mmr

Пішохід – не ризикуйте життям! Водій – думай за двох!

В останні дні, коли дороги багатьох міст покриті шаром міцного льоду, в небезпечному становищі опинилися як пішоходи, так і водії.

Що стосується перших, то вони, дивлячись на встановлені дорожні знаки, цілком їм довіряють і, з упевненістю вступаючи на «зебру» пішохідного переходу, починають переходити дорогу, не думаючи про те, що слизько зараз не тільки людям, але і машинам.

А, якщо говорити про водіїв, то ті, у свою чергу, покладаючись на свій досвід, систему ABS і якісну гуму, також нерідко забувають про те, що лежить на дорозі лід, який диктує свої правила гальмування і екстреної зупинки.

Наприклад, гальмівний шлях на льоду при гальмуванні зі швидкості всього 25 км/год може становити від 12 до 25 метрів, а на снігу зі швидкості 40 км/год – від 15 до 30 метрів.

Тому, якщо вам в ролі пішохода здається, що автомобіль ледве «повзе», це не означає, що він зможе швидко зупинитися.

У результаті такого ігнорування дорожніх умов пішохід опиняється під колесами машини і, як результат, в кращому випадку – легкі травми, а в гіршому – летальний результат. Водій в цьому випадку, звичайно, буде винен і понесе кримінальну відповідальність, а пішохід може навіть позбутися життя.

Водіям також слід остерігатися і тих пішоходів, які стоять на льоду буквально біля краю дороги. У будь-який момент він може посковзнутися і його ноги опиняться під колесами твого автомобіля. Щоб цього не сталося, при вигляді таких пішоходів максимально знизьте швидкість і прокладете свій маршрут якнайдалі від цієї непередбачуваної небезпеки.

Варто знижувати швидкість і при під’їзді до зупинок, звідки можуть вибігти пішоходи. Швидкість перед пішохідним переходом слід знижувати так, щоб у разі, якщо на ньому посковзнувся і впав пішохід, у вас повинна бути можливість зупинитися.

загрузка...
Еще одна новость

Рекорд скорости: велосипедист на скорости 333 км/час обгоняет Ferrari (ВИДЕО)

21.01.2016 г. в 15:29, ultramir

Вeлocипeд нa peaктивнoм двигaтeлe уcтaнoвил peкopд cкopocти в 333 км/ч зa 4,8 ceкунды. Чтo бoлee впeчaтляющe: тo, чтo Фpaнcуa Жиccии ocтaвил пoзaди вoдитeля Ferrari 43 Scuderia пocлe pывкa нa 333 км/ч зa 4,8 ceкунды, или тo, чтo oн cдeлaл этo нa вeлocипeдe? Нa тaкoй cкopocти швeйцapeц Фpaнcуa Жиccи мoг бы пpeoдoлeть Туp дe Фpaнc зa 23 дня. В этoм…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Обман владельцев авто на СТО

21.01.2016 г. в 15:29, avtoblog

Обслуживать автомобиль в современных условиях может далеко не каждый. Ещё каких-то десять лет назад добрая половина автолюбителей самостоятельно сидели по выходным в гаражах, меняя масло, фильтры, рулевые тяги, тормозные колодки и т.д. Сегодня практически все обладатели современных авто обращаются за помощью на СТО, как по причине сложности конструкции…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть