До уваги водіїв: як гальмувати перед “зеброю” взимку

21.01.2016 г. в 15:29, mmr

Пішохід – не ризикуйте життям! Водій – думай за двох!

В останні дні, коли дороги багатьох міст покриті шаром міцного льоду, в небезпечному становищі опинилися як пішоходи, так і водії.

Що стосується перших, то вони, дивлячись на встановлені дорожні знаки, цілком їм довіряють і, з упевненістю вступаючи на «зебру» пішохідного переходу, починають переходити дорогу, не думаючи про те, що слизько зараз не тільки людям, але і машинам.

А, якщо говорити про водіїв, то ті, у свою чергу, покладаючись на свій досвід, систему ABS і якісну гуму, також нерідко забувають про те, що лежить на дорозі лід, який диктує свої правила гальмування і екстреної зупинки.

Наприклад, гальмівний шлях на льоду при гальмуванні зі швидкості всього 25 км/год може становити від 12 до 25 метрів, а на снігу зі швидкості 40 км/год – від 15 до 30 метрів.

Тому, якщо вам в ролі пішохода здається, що автомобіль ледве «повзе», це не означає, що він зможе швидко зупинитися.

У результаті такого ігнорування дорожніх умов пішохід опиняється під колесами машини і, як результат, в кращому випадку – легкі травми, а в гіршому – летальний результат. Водій в цьому випадку, звичайно, буде винен і понесе кримінальну відповідальність, а пішохід може навіть позбутися життя.

Водіям також слід остерігатися і тих пішоходів, які стоять на льоду буквально біля краю дороги. У будь-який момент він може посковзнутися і його ноги опиняться під колесами твого автомобіля. Щоб цього не сталося, при вигляді таких пішоходів максимально знизьте швидкість і прокладете свій маршрут якнайдалі від цієї непередбачуваної небезпеки.

Варто знижувати швидкість і при під’їзді до зупинок, звідки можуть вибігти пішоходи. Швидкість перед пішохідним переходом слід знижувати так, щоб у разі, якщо на ньому посковзнувся і впав пішохід, у вас повинна бути можливість зупинитися.

загрузка...
Еще одна новость

Рекорд скорости: велосипедист на скорости 333 км/час обгоняет Ferrari (ВИДЕО)

21.01.2016 г. в 15:29, ultramir

Вeлocипeд нa peaктивнoм двигaтeлe уcтaнoвил peкopд cкopocти в 333 км/ч зa 4,8 ceкунды. Чтo бoлee впeчaтляющe: тo, чтo Фpaнcуa Жиccии ocтaвил пoзaди вoдитeля Ferrari 43 Scuderia пocлe pывкa нa 333 км/ч зa 4,8 ceкунды, или тo, чтo oн cдeлaл этo нa вeлocипeдe? Нa тaкoй cкopocти швeйцapeц Фpaнcуa Жиccи мoг бы пpeoдoлeть Туp дe Фpaнc зa 23 дня. В этoм гoду oн плaниpуeт уcтaнoвить eщё oдин миpoвoй peкopд, нo ужe нa нoвoм вeлocипeдe.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Обман владельцев авто на СТО

21.01.2016 г. в 15:29, avtoblog

Обслуживать автомобиль в современных условиях может далеко не каждый. Ещё каких-то десять лет назад добрая половина автолюбителей самостоятельно сидели по выходным в гаражах, меняя масло, фильтры, рулевые тяги, тормозные колодки и т.д. Сегодня практически все обладатели современных авто обращаются за помощью на СТО, как по причине сложности конструкции автомобиля, так и из-за нехватки времени или отсутствия условий. Однако среди мастеров или даже дирекции автосервисов есть люди, которые захотят на вас заработать больше, чем это позволяет требуемый ремонт. 1. Качество расходных материалов. Вы, как добросовестный автомобилист конечно же выбираете для своего авто лучшие масла и фильтры, поскольку в этом залог длительного ресурса вашего двигателя. Поэтому, когда мастера вам рекомендуют приобретение этих материалов (да и любых запчастей), не соглашайтесь на применение того, о чё…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть