Як купити автомобіль, щоб не «обпектися»?

21.01.2016 г. в 18:41, gazeta1

Купівля автомобіля - приємна справа, адже дуже хочеться, щоб покупка була вигідною та якісною, та не всі покупці відносяться до неї відповідально. Непоодинокими є випадки купівлі автомобіля з перебитим номером кузова, підробленим свідоцтвом про реєстрацію та купівля авто, що знаходиться в розшуку.

– За 2015 рік працівниками сервісного центру МВС в Тернопільській області виявлено 5 автомобілів з перебитими номерами агрегатів, 5 авто, що знаходились у розшуку, один з яких було викрадено на території України, та один випадок з підробленим свідоцтвом про реєстрацію, – каже провідний спеціаліст кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС у Тернопільській області Василь Барановський. – Також існує шахрайська схема продажу авто методом створення автомобіля-двійника. Це відбувається досить легко. Під викрадений або нерозмитнений автомобіль підбирають схожий за кольором або типом кузова. Після цього номер кузова перебивають і друкують підроблений техпаспорт. Таким чином з’являються дві ідентичні автівки.

Працівники регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області рекомендують під час купівлі автомобіля будь-якої марки не слухати поради сторонніх осіб, які радитимуть не проводити експертизу автомобіля чи його переоформлення.

– Тільки звернувшись до кваліфікованих працівників сервісних центрів, мешканці Тернопільщини можуть себе убезпечити від покупки авто з підробленим свідоцтвом про реєстрацію, перебитими номерами агрегатів та після подачі заяви перевірити, чи автомобіль не перебуває в розшуку, також це є гарантією, що ви не придбаєте автомобіль-двійник, – запевняє Василь Барановський.

У всіх територіальних сервісних центрах працюють фахівці Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять належну перевірку транспортного засобу і надають такі послуги:

1. Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна) – від 151,96 до 1624,32 грн. вітчизняного виробництва і країн СНД та від 196,98 до 2453,40 грн. іноземного виробництва.

2. Встановлення об’єму двигуна (простої складності) – 84,42 грн.

3. Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ – від 84,42 до 1015,20 грн.

Додатково спеціалісти НДЕКЦ встановлюють рік виготовлення транспортного засобу та справжність реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

загрузка...
Еще одна новость

Я выиграл авто или развод? Вся правда об смс афере в Украине (Видео)

21.01.2016 г. в 18:41, topgir

Мы и другие авто-блоги, порталы и СМИ неоднократно говорили и писали о мошенничестве с выигрышем автомобиля. Более того, даже импортеры и автодилеры регулярно публикуют опровержения и предупреждают о мошенничестве! Тем не менее, даже среди наших знакомых (которые вроде неглупые люди) остаются те, кто все еще верит в свою фортуну и звонит нам с вопросом «не знаешь, это не развод случайно?». Случайно – нет. Специально – да! Как говорится, для тех, кто на бронепоезде, публикуем видео нашего друга Alex Los, который провел реальный эксперимент касательно выигрыша автомобиля по смс. Он не только начал обзвоны «серьезных компаний», а еще и наведался к ним в гости. Ну, или попытался… в общем, смотри, и НИКОГДА не становись жертвой таких разводов.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

До уваги водіїв: як гальмувати перед “зеброю” взимку

21.01.2016 г. в 18:41, mmr

Пішохід – не ризикуйте життям! Водій – думай за двох! В останні дні, коли дороги багатьох міст покриті шаром міцного льоду, в небезпечному становищі опинилися як пішоходи, так і водії. Що стосується перших, то вони, дивлячись на встановлені дорожні знаки, цілком їм довіряють і, з упевненістю вступаючи на «зебру» пішохідного переходу, починають переходити дорогу, не думаючи про те, що слизько зараз не тільки людям, але і машинам. А, якщо говорити про водіїв, то ті, у свою чергу, покладаючись на свій досвід, систему ABS і якісну гуму, також нерідко забувають про те, що лежить на дорозі лід, який диктує свої правила гальмування і екстреної зупинки. Наприклад, гальмівний шлях на льоду при гальмуванні зі швидкості всього 25 км/год може становити від 12 до 25 метрів, а на снігу зі швидкості 40 км/год –…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть