Чи небезпечний реагент яким посипають дороги?

21.01.2016 г. в 19:12, autodriving

Одним з плюсів застосування соляно-кальцієвої суміші на дорогах України є відсутність піску та каміння, але не виключено, що суміш несе в собі інші приховані загрози для людей, тварин і авто…

Насправді подібний розсіл, який представляє з себе 28-відсотковий розчин хлористого кальцію і солі застосовується в Москві ще з 2005 року і відомий як «соплі Лужкова».

Думки експертів на тему безпеки подібних засобів помітно різняться: хтось вважає, що їх застосування не завдає ніякої шкоди навколишньому середовищу, але є й думки про те, що будь-які соляні розчини, а хлористий кальцій теж відноситься до солей, небезпечні як для тварин , так і для людей і техніки.

Взуття, тварини — у групі ризику. Добре що цього року поки мало снігу! До групи ризику в першу чергу входять домашні тварини. Псується і швидше зношується взуття, та й процес виникнення корозії на автомобілях при застосуванні соляних розчинів на думку світових експертів, помітно посилюється.

У світі про подібну суміш відомо давно, і як з’ясувалося, в першу чергу суміш хлориду кальцію більш слизька, і коштує в декілька разів дорожче розчину хлористого натрію.

А превентивна обробка реагентами асфальту до снігу збільшує гальмівний шлях з 60 км/год на добрі три-п’ять метрів. Також, незважаючи на меншу агресивність по відношенню до металів, хлористий кальцій, не даючи воді випаровуватися, зрештою набагато більше сприяє корозії, ніж звичайна сіль!

Втім, два «бонуса» перед застосовуваної раніше піско-соляною сумішшю у реагенту все-таки є: тепер автомобілі українців швидше за все не будуть отримувати пошкодження лако-фарбового покриття, фар і скла, через каміння які як правило потрапляють до складу піско-сольової суміші. Та й витрати бюджету в підсумку повинні скоротитися, оскільки не потрібно буде чистити вулиці від піску та каміння після застосування піско-соляної суміші.

загрузка...
Еще одна новость

Оpel опубликовал первый тизер нового спортивного купе GT (видео)

21.01.2016 г. в 19:12, toneto

Премьера нового концепт-кара Оpel GT состоится на мартовском моторшоу в Женеве. Дизайн новинки будет похож на первое поколение GT, которые было представлено в 1965 году. Также ряд стилистических решений будет позаимствован к концепта Monza, который был впервые показан на автосалоне во Франкфурте два года назад. Скорее всего, купе будет построено…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як купити автомобіль, щоб не «обпектися»?

21.01.2016 г. в 19:12, gazeta1

Купівля автомобіля - приємна справа, адже дуже хочеться, щоб покупка була вигідною та якісною, та не всі покупці відносяться до неї відповідально. Непоодинокими є випадки купівлі автомобіля з перебитим номером кузова, підробленим свідоцтвом про реєстрацію та купівля авто, що знаходиться в розшуку. – За 2015 рік працівниками сервісного центру МВС…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть