Чи небезпечний реагент яким посипають дороги?

21.01.2016 г. в 19:12, autodriving

Одним з плюсів застосування соляно-кальцієвої суміші на дорогах України є відсутність піску та каміння, але не виключено, що суміш несе в собі інші приховані загрози для людей, тварин і авто…

Насправді подібний розсіл, який представляє з себе 28-відсотковий розчин хлористого кальцію і солі застосовується в Москві ще з 2005 року і відомий як «соплі Лужкова».

Думки експертів на тему безпеки подібних засобів помітно різняться: хтось вважає, що їх застосування не завдає ніякої шкоди навколишньому середовищу, але є й думки про те, що будь-які соляні розчини, а хлористий кальцій теж відноситься до солей, небезпечні як для тварин , так і для людей і техніки.

Взуття, тварини — у групі ризику. Добре що цього року поки мало снігу! До групи ризику в першу чергу входять домашні тварини. Псується і швидше зношується взуття, та й процес виникнення корозії на автомобілях при застосуванні соляних розчинів на думку світових експертів, помітно посилюється.

У світі про подібну суміш відомо давно, і як з’ясувалося, в першу чергу суміш хлориду кальцію більш слизька, і коштує в декілька разів дорожче розчину хлористого натрію.

А превентивна обробка реагентами асфальту до снігу збільшує гальмівний шлях з 60 км/год на добрі три-п’ять метрів. Також, незважаючи на меншу агресивність по відношенню до металів, хлористий кальцій, не даючи воді випаровуватися, зрештою набагато більше сприяє корозії, ніж звичайна сіль!

Втім, два «бонуса» перед застосовуваної раніше піско-соляною сумішшю у реагенту все-таки є: тепер автомобілі українців швидше за все не будуть отримувати пошкодження лако-фарбового покриття, фар і скла, через каміння які як правило потрапляють до складу піско-сольової суміші. Та й витрати бюджету в підсумку повинні скоротитися, оскільки не потрібно буде чистити вулиці від піску та каміння після застосування піско-соляної суміші.

загрузка...
Еще одна новость

Оpel опубликовал первый тизер нового спортивного купе GT (видео)

21.01.2016 г. в 19:12, toneto

Премьера нового концепт-кара Оpel GT состоится на мартовском моторшоу в Женеве. Дизайн новинки будет похож на первое поколение GT, которые было представлено в 1965 году. Также ряд стилистических решений будет позаимствован к концепта Monza, который был впервые показан на автосалоне во Франкфурте два года назад. Скорее всего, купе будет построено на базе последнего поколения Astra и получит посадочную формулу 2+2. В моторную гамму войдут бензиновые и дизельные турбодвигатели. Агрегаты будут работать совместно с с шестиступенчатой механической коробкой передач, опционально будет доступна и автоматическая трансмиссия Предположительно, прототип в будущем получит серийную версию. Производство модели может начаться уже в 2017 году. Конкурентами новинки называются Audi TT и Volkswagen Scirocco.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як купити автомобіль, щоб не «обпектися»?

21.01.2016 г. в 19:12, gazeta1

Купівля автомобіля - приємна справа, адже дуже хочеться, щоб покупка була вигідною та якісною, та не всі покупці відносяться до неї відповідально. Непоодинокими є випадки купівлі автомобіля з перебитим номером кузова, підробленим свідоцтвом про реєстрацію та купівля авто, що знаходиться в розшуку. – За 2015 рік працівниками сервісного центру МВС в Тернопільській області виявлено 5 автомобілів з перебитими номерами агрегатів, 5 авто, що знаходились у розшуку, один з яких було викрадено на території України, та один випадок з підробленим свідоцтвом про реєстрацію, – каже провідний спеціаліст кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС у Тернопільській області Василь Барановський. – Також існує шахрайська схема продажу авто методом створення автомобіля-двійника. Це відбувається досить легко. Під викрадений або нерозмитнений автомобі…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Я выиграл авто или развод? Вся правда об смс афере в Украине (Видео)

21.01.2016 г. в 19:12, topgir

Мы и другие авто-блоги, порталы и СМИ неоднократно говорили и писали о мошенничестве с выигрышем автомобиля. Более того, даже импортеры и автодилеры регулярно публикуют опровержения и предупреждают о мошенничестве! Тем не менее, даже среди наших знакомых (которые вроде неглупые люди) остаются те, кто все еще верит в свою фортуну и звонит нам с вопросом «не знаешь, это не развод случайно?». Случайно – нет. Специально – да! Как говорится, для тех, кто на бронепоезде, публикуем видео нашего друга Alex Los, который провел реальный эксперимент касательно выигрыша автомобиля по смс. Он не только начал обзвоны «серьезных компаний», а еще и наведался к ним в гости. Ну, или попытался… в общем, смотри, и НИКОГДА не становись жертвой таких разводов.

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть