Негода паралізувала пасажирські перевезення на Черкащині (ВІДЕО)

22.01.2016 г. в 09:40, vikka

Пусте табло, та спорожнілі автостанції. Хуртовина, ожеледиця та снігові замети паралізували міжміські та міжобласні перевезення на Черкащині. На відновлення застопорілого руху транспорту витратили майже три дні. Нині дорожники борються із залишками зимової стихії. У які міста й досі не їздять маршрутки – розпитувала Ірина Головка.

Сьогодні на черкаському автовокзалі людно. Тут і пасажири, і перевізники. Кілька днів тому, говорить керівництво вокзалу, їхню роботу застопорила погода. У перший день негоди відмінено більше півтори сотні рейсів. І це лише по області. Не доїхали до Черкас і перевізники з сусідніх областей. Відміна рейсів людей увела у паніку.

Дмитро Чен, начальник автобусної станції: "Дуже пішли великі скарги пасажирів, що вони не можуть виїхати, що тут їм приходиться залишатися, приходиться їм допомагати, якось розміщатися чи ще щось. Тому що велике сполучення не приїхало і не знаючи коли приїдуть, тому що там проблеми із дорогами. Дуже замело".

На автобусних платформах у ряд вишикувався транспорт. Майже усі автобуси відновили свій рух. Замело, говорять на вокзалі, дніпропетровських перевізників, ожеледиця застала полтавських. Й досі розгрібаються з негодою водії з Вінниці та Миколаєва. Черкаських рейсів через засніжені дороги сьогодні зірвано лише з десяток. Хоча, не на камеру зізнаються водії, у перші дні хурделиці по три години стояли у заметах. Зараз навіть їздити можна.

Станіслав, водій напрямку "Черкаси-Потоки": "Ми їхали, що б там не було, ми їхали. Дороги пробивали. Ми собі їздили, бо як там кажуть, перевозка людей на першому місці".

Не наскільки оптимістичні черкаські пасажири. Мовляв, дороги не дочищають.

Володимир, житель м. Черкаси: "Усі хочуть у Євросоюз, але нам туди тільки пішки йти, або на лижах".

Вадим, житель Монастирища: "Я їхав сьогодні з Монастирища, то принаймні дороги були прогорнуті, ми ніде не стояли, щоб так ото стояли, щоб затори були. Приїхали сюди нормально. Надіємося, що і звідси уїдемо нормально".

У області відзвітовують: надзвичайну ситуацію з дорогами подолали. Ліквідувати залишилося лише наслідки негоди. Та нині залишається проблемною Чигиринщина. Там нерозчищені дороги до 4 населених пунктів. Зрив рейсів, пояснюють, були не лише через снігові замети, а й через автобуси, які не заводилися.

Юрій Панченко, начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури: "Якщо це не розчищення доріг, то оперативно втручаються служби оперативних доріг. Через облавтодори. І направляється туди техніка. Ну, щоб ви розуміли, техніка пробиває дорогу, наче автобус пішов, але замети. Наприклад, пішов автобус у Чигиринському напрямі, назад їде – уже перемети".

Транспортники ж запевняють: на часі відновлять увесь рух пасажирських перевезень. Та клопоту їм може завдати майбутня негода, яку обіцяють синоптики.

загрузка...
Еще одна новость

Чи готові в Україні до техогляду, як у ЄС

22.01.2016 г. в 09:40, mmr

Скасовану раніше процедуру перевірки автівок хочуть знову повернути – начебто на вимогу ЄС. Кабмін навіть схвалив законопроект “Про приведення законодавства України в сфері автомобільного транспорту у відповідність до актів Європейського Союзу”. Запропоновано запровадити з 2019 року обов’язковий технічний огляд для легкових автомобілів, з 2016-го…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украину прекращены поставки одних из самых лучших автомобилей

22.01.2016 г. в 09:40, ultramir

Из Укpaины ушли Ferrari и Lamborghini. Обa итaльянcких пpoизвoдитeля нe гoтoвы пpeдocтaвлять cпeциaльныe уcлoвия и выcoкиe cтaндapты пpoдaжи и cepвиca для нeбoльшoгo укpaинcкoгo pынкa. К пpимepу, пoкупaтeль Ferrari paнee мoг нa пpoтяжeнии 7 лeт бecплaтнo пpoхoдить тeхничecкoe oбcлуживaниe нa cepвиcнoй cтaнции в Киeвe и пoльзoвaлcя eщe pядoм cпeциaльных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть