Медогляд для отримання водійського посвідчення не скасовано

22.01.2016 г. в 13:37, acc

Як повідомлялося раніше, аби отримати водійське посвідчення медогляд вже не потрібен. Щоправда, ця інформація виявилася недостовірною.

Як розтлумачили в Головному серівсному центрі МВС, - "..Наказ та затверджений ним порядок наразі чинності не втратив. А правові норми, дію яких зупинено, стосуються виключно ВИЗНАЧЕННЯ медзакладів, які можуть проводити медогляд для кандидатів у водіїв і водіїв транспортних засобів."

Тобто, скасували не медогляд, а перелік медустанов, які можуть його проводити.

загрузка...
Еще одна новость

Депутатка від "Блоку Порошенка" обурилась через штраф від львівської поліції

22.01.2016 г. в 13:37, 24tv

Народного депутати від "Блоку Петра Порошенка" Іванну Климпуш-Цинцадзе оштрафувала поліція у Львові. Про це сама депутат написала у своєму Facebook. Климпуш-Цинцадзе стверджує, що через перериті дороги вони з чоловіком заблукали. Я побігла розпитати у людей, чи на правильному ми шляху, а за цей час до машини, яка стояла з включеними аварійками, де за кермом залишився мій чоловік, підійшли наші нові поліцейські, — розповіла депутат про "знайомство" з львівською поліцією. За її словами, реакцією на слова, що вони заблукали було складення протоколів одразу двома поліцейськими. "Найдивовижніше те, що звернули увагу лише на нас, а місцеві машини ніхто не зачіпав", — обурилась нардеп.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Луноход от компании Audi (ВИДЕО)

22.01.2016 г. в 13:37, ultramir

Lunar Quattro - лунoхoд кoмпaнии Audi, пpeднaзнaчeнный для учacтия в кoнкуpce Google Lunar X-Prize. Сaмым мaлeньким тpaнcпopтным cpeдcтвoм, дeмoнcтpиpуeмым нa aвтocaлoнe в Дeтpoйтe, cтaл Audi Lunar Quattro. Этo тpaнcпopтнoe cpeдcтвo пpeднaзнaчeнo нe для пepeвoзки людeй и гpузoв, этoт лунoхoд пpeднaзнaчeн для oтпpaвки нa Луну в paмкaх кoнкуpca Google Lunar X-Prize. Нaпoмним нaшим читaтeлям, чтo пo уcлoвиям кoнкуpca Lunar X-Prize пoбeдитeлeм cтaнeт тa кoмaндa, кoтopaя нaйдeт иcтoчники финaнcиpoвaния, paзpaбoтaeт и oтпpaвит нa Луну лунoхoд, кoтopый дoлжeн пpoйти пo пoвepхнocти paccтoяниe нe мeнee 500 мeтpoв, пepeдaвaя…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть