В Україні бронюватимуть автомобілі Hummer

23.01.2016 г. в 09:17, businessua

На даний момент із відомою американською компанією Textron Systems ведуться переговори щодо передачі українським оборонним підприємствам технології бронювання автомобілів Hummer.

У 2015 році українська армія отримала солідну допомогу від військових США – близько двохсот легких тактичних автомобілів Hummer. Однак практика боїв на сході України показала, що транспортні засоби, що беруть участь в спецопераціях, повинні бути броньовані. А з переданих американцями позашляховиків броньовий захист мали тільки три десятки машин, повідомляє. У результаті народилася ідея залучити відому американську компанію Textron Systems, яка займається доопрацюванням саме таких автомобілів.

Звичайно, в США машини не будуть відправляти назад для дооснащення. Американські фахівці готові поділитися технологіями бронювання з вітчизняними оборонними підприємствами. У підсумку, з Hummer можна отримати високозахищений тактичний автомобіль (на заводський термінології - скорочено SCTV). Машина може мати рівень захисту Stanag 4, що дає можливість уберегти екіпаж навіть від великокаліберного кулемета 14,5 мм. При цьому на неабияк "обтяжену" машину ставлять посилену підвіску коліс і більш потужний дизель Cummnis, розвиваючий 285 к. с; заміні підлягає і трансмісія.

Найцікавіше, що захищений варіант позашляховика Hummer нещодавно показала київська компанія «Практика», яка вже не перший рік займається бронеавтомобілями. Її розробка, що отримала модульну бронекабіну, демонструвалася на виставці «Зброя та безпека 2015» у Києві. Так що головне завдання – отримати замовлення від Мінборони. Цікаво, що в 2016 році українське військове відомство отримає понад 4,6 млрд грн на розробку нових видів озброєнь і ще 3,6 млрд. – на підвищення обороноздатності країни. Буде справедливо, якщо частина цих коштів піде не тільки на доопрацювання американської техніки, але і на закупівлю вітчизняних бронемашин – таких, наприклад, як «Дозор-Б».

загрузка...
Еще одна новость

Важно для закарпатцев! В Словакии действуют новые правила при купле-продаже автомобилей

23.01.2016 г. в 09:17, reporter

В полиции отмечают, что нововведение, прежде всего, должно уменьшить количество спекулянтов на рынке. Теперь оформить автомобиль за один день - почти нереально. До этого в Словакии действовала не самая ли простая процедура в Европе: в полиции вы показывали договор купли-продажи транспортного средства, платили необходимую пошлину, владелец передал…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Бизнес во время оккупации. Какие автомобили продают на Донбассе

23.01.2016 г. в 09:17, vnews

На территории Донбасса успешно продолжает работать автомобильный салон компании Honda. Ирония в том, что в автосалоне не продают новых автомобилей, но то, что осталось от украинских времен на территории проведения АТО. В салоне представлены разные автомобили, на которых уже есть украинские номера, или нет никаких. Стоит отметить, что именно в этом…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть