Дрифт заради безпеки на засніжених автошляхах (Відео)

23.01.2016 г. в 13:21, 33tv

З одного боку – екстрим та адреналін, з іншого – реалії для водіїв у зимову пору. Автолюбителі Хмельницького зібралися на майданчику для тренувань, аби відшліфувати своє вміння водити в екстремальних умовах.

Голова автолюбительського клубу розповів, що такі тренування проводяться не вперше і не востаннє. Ще навіть цього сезону водії зможуть повправлятися у керуванні автомобілем на засніжених дорожніх шляхах.

Такі навчання водії для себе вважають справді важливими, адже тут, без загроз та небезпек, можна побачити, як поводить себе автомобіль на засніжених дорогах. Тим паче, що українські траси справді змушують бажати кращого.

Дізнатися про проведення таких тренувань усі охочі можуть у соціальних мережах. На цьому майданчику автолюбителі збираються, щоб чомусь навчитися та отримати свій невеличкий водійський кайф без ризиків.

загрузка...
Еще одна новость

Как не замерзнуть зимой в стоящем автомобиле

23.01.2016 г. в 13:21, autocarinfo

Если вы попали на автомобиле в снежную бурю, не поддавайтесь панике и вызовите спасательную службу. Во время ожидания помощи следуйте простым советам. -- Двигатель плюс горючее — основной источник тепла Помните, что тепло будет поступать в машину, пока будет работать двигатель. Поэтому старайтесь держать топливный бак заполненным «под завязку».…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Зимний дрифт на тракторах. Видео

23.01.2016 г. в 13:21, agropravda

Способности тракторов к дрифту.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть