Плюси нової системи A4 Allroad Quattro від Audi (Відео)

23.01.2016 г. в 19:05, uagolos

Німецький автомобільний гігант Audi після презентації своєї нової моделі A4 опублікував відео, на якому демонструються всі технології, якими оснащена нова модель.

Нагадаємо, що остання модель Audi A4 була презентована на автосалоні в Детройті. Після прояви великого інтересу до її оснащення творці вирішили опублікувати відео, де докладно і цікаво показуються інновації, за допомогою яких і був створений автомобіль.

До речі, віртуальний кокпіт здатний видавати, крім стандартних показань, температуру на вулиці, коказувати годину, точну відстань до встановленого на навігаторі кінцевого пункту, тривимірну навігаційну карту, приблизний запас палива, температуру масла, а так само доріжку яка програє в аудіо-плеєрі.

Крім усього цього, автомобіль дуже близько інтегрований зі смартфоном, що збільшить комфорт для власника.

Нова версія A4, за словами фахівців, з великою часткою ймовірності на авторинку буде поза всякою конкуренцією. Вартість стандартної версії автомобіля складі 45 тисяч євро.

загрузка...
Еще одна новость

Что модернизировали в ЗАЗ Lanos и ЗАЗ Sens? Инфографика

23.01.2016 г. в 19:05, autocentre

В конструкцию всех выпускаемых автомобилей постоянно вносятся изменения. Не являются исключением и отечественные автомобили ЗАЗ, выпускаемые на Запорожском автомобилестроительном заводе. В частности, в автомобилях ЗАЗ 2015 модельного года проводились технические изменения конструкторско-технологического плана, связанные с улучшением технологии, унификации материалов и т.д., шла работа по доводке автомобилей под новые требования законодательства Украины, которые вступают в силу с 2016 г, сообщает пресс-служба предприятия. Речь идет о вступлении в нашей стране экологических норм Евро 5, которые являются обязательными для всех автомобилей, впервые импортированных и произведенных в нашей стране с 1 января 2016 года. Как сообщают на ЗАЗе, основные изменения в конструкции по всем выпускаемым автомобилям были разработаны, испытаны и сертифицированы…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дрифт заради безпеки на засніжених автошляхах (Відео)

23.01.2016 г. в 19:05, 33tv

З одного боку – екстрим та адреналін, з іншого – реалії для водіїв у зимову пору. Автолюбителі Хмельницького зібралися на майданчику для тренувань, аби відшліфувати своє вміння водити в екстремальних умовах. Голова автолюбительського клубу розповів, що такі тренування проводяться не вперше і не востаннє. Ще навіть цього сезону водії зможуть повправлятися у керуванні автомобілем на засніжених дорожніх шляхах. Такі навчання водії для себе вважають справді важливими, адже тут, без загроз та небезпек, можна побачити, як поводить себе автомобіль на засніжених дорогах. Тим паче, що українські траси справді змушують бажати кращого. Дізнатися про проведення таких тренувань усі охочі можуть у соціальних мережах. На цьому майданчику автолюбителі збираються, щоб чомусь навчитися та отримати свій…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть