Концепт електромобіля Apple показали на відео

25.01.2016 г. в 17:42, euromobile

Компанія Apple, згідно численним чуткам, працює над створенням власного електромобіля, покликаного скласти конкуренцію продукції Tesla Motors.

Кращі інженери

Проект, до роботи над яким компанія вже залучила більше тисячі інженерів, отримав назву «Титан». В проектну команду Apple набирає кращі уми, у тому числі колишніх співробітників Tesla Motors.

Керівництво «яблучної» компанії ніяк не коментує чутки навколо «Проекту «Титан» і Apple Car. Однак навіть генеральний директор і засновник компанії Tesla Motors Елон Маск вважає, що Apple працює над створенням електромобіля, про що він заявив в інтерв’ю BBC.

Досить важко тримати у секреті те, для розробки чого ти наймаєш сотні інженерів.

Елон Маск – засновник і генеральний директор Tesla Motors.

Дата випуску і автономність

Відомо, що Apple планує показати автомобіль власної розробки в 2020 році. Чутки стверджують, що «яблучний» електромобіль буде автономним в плані управління ним. Однак ключові концепції, показані у відео, говорять про те, що Apple Car, принаймні, на початковому етапі, буде напівавтономним.

загрузка...
Еще одна новость

Теневой импорт. Шесть способов ввезти авто и не заплатить таможенные платежи

25.01.2016 г. в 17:42, capital

Собственный автомобиль — «золотая мечта» многих украинцев. А тем более, новенький, надежный и за умеренную цену. И чтобы не Ланос, конечно же. Однако налоги при растаможивании в размере дополнительных 30-80% от стоимости авто заставляют многих потенциальных автовладельцев обращаться к теневым схемам. Слишком высокими поборами государство само провоцирует…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Сеть поразило видео, как российские коммунальщики зимой "латали" дороги (ВИДЕО)

25.01.2016 г. в 17:42, ultramir

Рoлик o тoм, кaк зимoй клaдут acфaльт вoзмутил интepнeт-пoльзoвaтeлeй. Нa YouTube пoявилocь видeo из poccийcкoгo гopoдa Липeцкa, в кoтopoм paбoчиe уклaдывaют acфaльт пoвepх cнeжнoгo пoкpoвa. Автop poликa ocтpoумнo кoммeнтиpуeт пpoиcхoдящee, гoвopя, чтo в Рoccии ужe нaчaли peмoнтиpoвaть дopoги «пo нaнoтeхнoлoгиям». Кoммунaльщики жe нeoхoтнo paзгoвapивaют…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть