Розставили всі крапки над «і» щодо «відміни» медогляду для водіїв

26.01.2016 г. в 11:51, 112

Інформація про скасування в Україні медогляду для водіїв не відповідає дійсності, повідомляє 112 канал.

«Протягом кількох днів в засобах масової інформації та інтернет-виданнях поширюється недостовірна інформація про те, що нібито Державна регуляторна служба України скасувала медогляд для водіїв транспортних засобів. Однак це не відповідає дійсності», — зазначили в поліції.

У прес-службі Державної регуляторної служби (ГРС) пояснили, що з 7 січня 2016 призупинено дію двох пунктів спільного наказу МВС України та МОЗ від 31.01.2013 № 65/80, що регулює порядок проведення медоглядів кандидатів у водії та водіїв.

«Медичний огляд водіїв був, є і буде обов’язковим згідно зі статтею 45 Закону України «Про дорожній рух», у цьому є логіка і необхідність, але раніше була схема, коли тільки окремі медичні установи могли проводити медичний огляд водіїв. Таку корупційну схему ДРС скасувала», — зазначила голова ДРС Ксенія Ляпіна.

У ДРС вважають, що кожна установа охорони здоров’я виконує свої функції згідно з ліцензією, а проведення медоглядів водіїв не є окремим видом лікарської спеціалізації. У зв’язку з цим такі заклади не мають потреби в отриманні додаткових документів для здійснення зазначеної діяльності.

«Відтепер будь-який медичний заклад має право скликати комісію і провести медогляд водія», — резюмували в ДРС.

загрузка...
Еще одна новость

Авто в Сіднеї розтрощило скляний магазин (відео)

26.01.2016 г. в 11:51, znaj

У передмісті австралійського Сіднея відвідувачка магазину дивом залишилася живою, коли в приміщення в'їхав автомобіль. Інцидент стався на автозаправній станції. Toyota знесла скляну стіну і відкинула жінку в сторону. Вона відбулася невеликими порізами, відмовилася від медичної допомоги і просто пішла додому, повідомляє ВВС. Але ті, хто був в…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

"Русские тазики" готовят к охоте на медведей (видео)

26.01.2016 г. в 11:51, glavnoe

АвтоВАЗ подготовил специальную внедорожную версию пикапа Lada 4x4. У пикапа «усилены внедорожные свойства», а также установлено «оборудование для прицельной стрельбы». Однако широкой публике такая модификация модели, скорее всего, представлена не будет, поскольку проект носит «полусекретный» характер. По всей видимости, АвтоВАЗ выпустит всего…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть