В сети высчитали справедливую цену на бензин в Украине

26.01.2016 г. в 13:17, energy

При стремительном падении цен на нефть стоимость бензина на украинских АЗС не снижается, более того, за 16 лет цены на топливо при одинаковых нефтяных котировках значительно выросли.

Основатель общественной организации "Народное доверие" Сергей Шахов опубликовал на своей странице в сети Facebook инфографику с текущими ценами в сравнении со стоимостью бензина в 2000 г.

Так, если в 2000 г. при нефти в $34 за баррель 95 бензин на украинских заправках можно было купить по 2,2 грн (или 42 цента в пересчете на курс доллара), то уже в текущем году при нефти по $30 за баррель топливо стоит 20 грн за литр (или 80 центов по курсу НБУ).

Учитывая, что доллар подвержен инфляции, которая, как отмечает Шахов, с 2000 г. составила всего 40 %, реальная цена 95-го - 14,5 грн.

"Все, что выше - результат монополизации рынка", - подчеркивает он.

загрузка...
Еще одна новость

Розставили всі крапки над «і» щодо «відміни» медогляду для водіїв

26.01.2016 г. в 13:17, 112

Інформація про скасування в Україні медогляду для водіїв не відповідає дійсності, повідомляє 112 канал. «Протягом кількох днів в засобах масової інформації та інтернет-виданнях поширюється недостовірна інформація про те, що нібито Державна регуляторна служба України скасувала медогляд для водіїв транспортних засобів. Однак це не відповідає дійсності», — зазначили в поліції. У прес-службі Державної регуляторної служби (ГРС) пояснили, що з 7 січня 2016 призупинено дію двох пунктів спільного наказу МВС України та МОЗ від 31.01.2013 № 65/80, що регулює порядок проведення медоглядів кандидатів у водії та водіїв. «Медичний огляд водіїв був, є і буде обов’язковим згідно зі статтею 45 Закону України «Про дорожній рух», у цьому є логіка і необхідність, але раніше б…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Авто в Сіднеї розтрощило скляний магазин (відео)

26.01.2016 г. в 13:17, znaj

У передмісті австралійського Сіднея відвідувачка магазину дивом залишилася живою, коли в приміщення в'їхав автомобіль. Інцидент стався на автозаправній станції. Toyota знесла скляну стіну і відкинула жінку в сторону. Вона відбулася невеликими порізами, відмовилася від медичної допомоги і просто пішла додому, повідомляє ВВС. Але ті, хто був в авто, отримали пошкодження. Водій і двоє його пасажирів з серйозними травмами відправлені до лікарні. Що призвело до того, що машина раптом в'їхала в магазин при центрі обслуговування, має з'ясувати слідство. До речі, камера відеоспостереження зафіксувала ще одного постраждалого, який стояв на вулиці. До того ж на місці ДТП знаходилися 24 балона з газом. Лише по чистій випадковості вони не вибухнули. У гіршому випадку міг статися великий вибух з великою кількістю жертв. Нагадаємо, 3…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть