Водії, не пропустіть: розмови української поліції можна послухати в мережі (Відео)

27.01.2016 г. в 09:31,

В інтернеті з’явився ресурс, де можна послухати розмови київської поліції по радіо.

На сайті kyivpoliceops доступно онлайн прослуховування радіоперехоплення переговорів нової поліції Києва. Творці сервісу переконують, що сервіс повністю законний, а також збігається з міжнародною практикою.

Про це вони заявили в коментарі AIN.ua.

“Наш радіоприймач (який, до речі, можна вільно придбати в магазині) не передає нічого в радіоефір і жодним чином не створює перешкоди на частотах оперативних служб. Ми не ведемо записи переговорів. Трансляція для запобігання можливих негативних наслідків йде із затримкою, перемикання між каналами відбувається автоматично випадковим чином”, – творець сервісу Kyiv Police Ops.

Крім того, сервіс веде акаунти в Facebbok і Twitter, куди публікуються забавні і цікаві цитати з діалогів поліцейських.

Але, тим не менш, у багатьох залишаються сумніви в тому, що подібна практика законна. Так, журналіст журналіст 17 каналу Олександр Майоров переконався в достовірності трансляції і з’ясував, що передача ведеться із затримкою в 30 секунд. Сам Майоров впевнений, що транслювати поліцію в мережу незаконно. Самі поліцейські поки ніяк не коментують ситуацію.

загрузка...
Еще одна новость

Каковы условия появления в Украине дешевых автокредитов?

27.01.2016 г. в 09:31, autocentre

Нecмoтpя нa пaдeниe oтeчecтвeннoгo aвтopынкa и дeвaльвaцию вaлюты, кpeдиты нa aвтoмoбили вce eщe выдaют. Бoлee тoгo, бaнкиpы и aвтoпpoдaвцы гoтoвятcя выйти нa pынoк c нoвыми, выгoдными для пoкупaтeлeй пpeдлoжeниями. Кaк извecтнo, в 2015 гoду в Укpaинe пpoдaнo чуть бoлee 50 тыcяч нoвых aвтoмoбилeй. Пoкa нeт дaнных, cкoлькo из них купили в кpeдит -…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Для украинских бензиновых олигархов наступили тяжелые времена

27.01.2016 г. в 09:31, glavnoe

Тяжелые времена наступили для украинских бензиновых олигархов. Мало того, что Арсений Яценюк заставил их снизить цены на АЗС, так он еще и на святое посягнул – запрещает бодяжить бензин! Ну разве можно так с серьезными людьми поступать – прямо, кислород перекрывает. В пятницу на Кабмине отдал поручение Государственной службе Украины по вопросам безопасности…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть