Обережно: у Китаї почали збирати двигуни BMW

27.01.2016 г. в 16:28, mmr

СП між BMW і китайської Brilliance, BMW Brilliance Automotive (BBA) відкрила новий завод з виробництва двигунів. Тут будуть збиратися 3- і 4-циліндрові двигуни BMW TwinTurbo. Виробнича потужність підприємства на момент відкриття — 300000 двигунів на рік, івсі вони будуть направлятися на місцеві заводи, де збираються моделі BMW для внутрішнього ринку Китаю, пише autodriving.net.

Одночасно в BMW заявили, що в I кварталі 2016 року в Китаї почнеться складання компактвенів 2-Series Active Tourer, які також будуть оснащуватися двигунами, які виробляються на новому підприємстві.

У майбутньому, крім двигунів, дане підприємство, розташоване в Шеньяні, освоїть збірку батарей високих напруг для гібридних моделей, які спільно створюють BMW і Brilliance.

загрузка...
Еще одна новость

Реальна можливість купити авто за невисоку ціну

27.01.2016 г. в 16:28, mmr

Проте можливість купівлі нового авто за невискою ціною триватиме недовго. І тут справа не в акціях, а в звичайному економічному розрахунку. За нововведеннями січня 2016 року, всі автомобілі, завезені з Російської Федерації, будуть обкладатися двома видами податку: 1. 10% – як результат виходу із зони вільної торгівлі з Росією. 2. 10,5-17,5%…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В России автоледи прокатила на капоте инспектора ДПС

27.01.2016 г. в 16:28, iz.com

В Новосибирске женщина провезла на капоте автоинспектора, передает радио "Вести ФМ". Выяснилось, что женщина, уже лишенная водительских прав, находилась за рулем в нетрезвом виде. Региональный главк полиции сообщил, что минувшей ночью в ходе операции "Нетрезвый водитель" сотрудники автоинспекции остановили на Красном проспекте Новосибирска автомобиль…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть