Як перетворити старий мотлох в авто для дріфту (Відео)

27.01.2016 г. в 20:12, autodriving

Винахідливий любитель дріфту перетворив старий Ford Anglia в справжній hot road, пристосований для дріфту, встановивши в машину турбований двигун Saab.

В даний час не існує певних правил для споруди «hot road’ів» і даний екземпляр з назвою Urchfab того на доказ. Рух «hot road» виник в кінці 1930-х років, в Каліфорнії, і незважаючи на всі труднощі, йому вдавалося виживати протягом багатьох років, збираючи величезні групи послідовників, так як побудувати такий автомобіль можна прямо на вулиці.

Як повідомив власник хот роду Urchfab, автомобіль був побудований як кажуть, з нуля. Каркас автомобіля зварений з труб, до нього був прикріплений кузов від Ford Anglia, а також встановлено сучасну підвіску. Турбований мотор Saab дозволяє досить легкому автомобілю провертати колеса з димком. Механічна трансмісія і карданний вал також запозичені у Saab. Одного разу власник потрапив в аварію на гоночному треку і досить сильно пошкодив свій хот рід, але так як в цей проект було вкладено багато зусиль, він завершив ремонт і знову «валить боком» на спеціальному треку.

загрузка...
Еще одна новость

Top Gear не по зубах: новий ведучий ледь витримав гонку

27.01.2016 г. в 20:12, autodriving

Привернути увагу любою ціною — чи не це рішення ухвалили на ВВС? Відроджуючи програму Top Gear без трьох звичних ведучих, телеканал йшов на ризик. Був знайдений новий екстравагантний провідний Кріс Еванс, але, по всій видимості, йому далеко не все по плечу. Під час зйомок заїзду на Audi R8 V10 Plus на треку Laguna Seca телеведучому стало зле. Втім,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине снижать цены на бензин могут только АЗС с отечественной нефтью или суррогатом – эксперт

27.01.2016 г. в 20:12, golos

Снижать цены на бензин сейчас могут лишь те украинские автозаправочные станции, которые используют украинскую нефть или сфальсифицированные нефтяные продукты. Об этом сообщил президент Ассоциации объединения операторов рынка нефтепродуктов в Украине Леонид Косянчук в комментарии корреспонденту ГолосUA. По его словам, по требованию премьер-министра…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть