До уваги автовласників: як зареєструвати авто із встановленим газобалонним обладнанням?

29.01.2016 г. в 07:21, provse.te.ua

Все частіше автомобілісти на власні транспортні засоби встановлюють газобалонне обладнання аби зекономити кошти під час купівлі палива. Проте переобладнання, окрім технічних питань, включає в себе також й юридичні. Зокрема, у кожного водія виникає питання: «А чи потрібно зареєструвати переобладнання свого автомобіля в сервісних центрах МВС України?».

Встановлення ГБО є переобладнанням, а тому обов’язково необхідно здійснити перереєстрацію транспортного засобу в сервісних центрах МВС відповідно до вимог законодавства України, а саме постанови Кабінету Міністрів України від 2010 року № 607. Таким чином, переобладнання буде відображено в реєстраційних документах. Адже при встановленні газобалонного обладнання змінюється тип палива, тобто автомобіль може працювати не лише на бензині, але й на зрідженому нафтовому чи стисненому природному газі.

Переобладнання транспортних засобів для роботи на газових паливах заборонено роботи власноруч, а лише необхідно звернутися за кваліфікованою допомогою до суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність з переобладнання п’яти і більше транспортних засобів протягом року та мають свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу на відповідний вид переобладнання. Зазначені суб’єкти можуть проводити перевірку відповідності таких засобів вимогам технічних умов і технічної документації підприємства – виробника газобалонного обладнання. При цьому автовласнику не має необхідності попередньо звертатися до сервісних центрів МВС для отримання дозволу чи огляду транспортного засобу.

Вже після встановлення обладнання, незалежно від місця реєстрації (проживання) власника, необхідно звернутися до будь-якого територіального сервісного центру МВС для проведення перереєстрації, де буде здійснено огляд транспортного засобу, та подати ряд документів, а саме:

– заява відповідної форми;

– акт приймання-передачі транспортного засобу переобладнаного для роботи на відповідному виді палива;

– свідоцтво про узгодження конструкції;

– акт технічної експертизи (крім переобладнаних автобусів) або сертифікат відповідності, виданий випробувальною лабораторією (центром), що має атестат акредитації відповідної галузі та повноваження щодо проведення перевірки технічного стану транспортних засобів, органом з оцінки відповідності, що визнаний та призначений в установленому порядку проводити процедуру сертифікації транспортних засобів, чи підприємством, що має сертифікат відповідності державної системи сертифікації УкрСЕПРО з установлення відповідності конструкції переобладнаного транспортного засобу умовам (вимогам), викладеним у документі про погодження переобладнання;

Звертаємо увагу, що процедуру перереєстрації необхідно зробити протягом 10 днів з дня встановлення обладнання. Власникам переобладнаних транспортних засобів видаються нові свідоцтва про реєстрацію із зазначенням особливостей конструкції транспортного засобу.

загрузка...
Еще одна новость

Российский "АвтоВАЗ" снижает зарплаты сотрудникам на 20% и готовит новые сокращения

29.01.2016 г. в 07:21, fixygen

В течение 2016 года предприятие сократит до 2 тысяч сотрудников. "АвтоВАЗ" снизит зарплаты сотрудникам на 20%, передает корреспондент Газеты.ru со ссылкой на пресс-конференцию. "Данное решение связано с тем, что с 15-го февраля тольяттинский автогигант "АвтоВАЗ" переходит на четырехдневный график работы", - говорится в сообщении. "Заработная…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Когда мы научимся чистить дороги?!

29.01.2016 г. в 07:21, from-ua

Украина утонула в сугробах очередной неожиданной зимы, к которой мы вновь не готовы… Ничто так красноречиво не демонстрирует широту нашей страны, как сводка погоды! В то время как западные области Украины традиционно заносит осадками, на её противоположном конце жители неспокойного Донбасса радуются солнечному дню. В этот же день на юге по херсонским…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть