Як «поліція» черговий раз провалила реформу Авакова

31.01.2016 г. в 09:51, p-p.com.ua

В місті Чернівці громадськими активістами на відеокамери був зафіксований черговий випадок провалу всієї так званої «реформи» міністерства внутрішніх справ України, так як у ніби вже переатестовані в Національну поліцію колишні працівники Державної автомобільної інспекції виявилося повне незнання законодавчої бази. Про це поідомляє Преса України.

На відео видно, що поліцейський Продан у Чернівцях вирішив згадати старі часи та абсолютно безпідставно зупинив транспортний засіб громадського активіста, що вже давно бореться з тотальним беззаконням в міністерстві внутрішніх справ України.

Інспектор поліції, а саме так представилася ця людина в формі, водію повідомив причину зупинки його транспортного засобу, як «перевіряємо посвідчення водіїв та свідоцтва про реєстрації транспортних засобів», що, згідно чинного законодавства та нормативно-правових актів є повністю незаконним, так як ця причина зупинки не входить у вичерпний їх перелік, що є в Законі «Про Національну поліцію».

На зауваження громадського активіста, що мовляв, це незаконно, новий «поліцейський» Продан з, правда, ще старим міліцейським посвідченням, почав тему розмови банально переводити на другорядне.

Також варто зауважити, що так званий «правоохоронець» показав своє службове посвідчення лише на 5-7 вимогу, хоче зобов’язаний це зробити на першу.

Зрозумівши, що ця зустріч з громадським активістом нічого хорошого для подальшої кар’єри цього «поліцейського» не дасть, він зненацька розвернувся і просто банально втік.

Далі була міні-погоня за цим «перевертнем» Проданом в погонах, результатом чого стало незрозуміле його зникнення зі службового автомобіля.

Вже згодом громадські активісти пішли до безпосереднього керівника Продана у відділку поліції, де і було складено відповідну заяву на порушення закону цим інспектором поліції.

Увага, відео 18+!

загрузка...
Еще одна новость

Прощай король - выпущен последний Land Rover Defender (ВИДЕО)

31.01.2016 г. в 09:51, autocentre

Такой церемонии прощания с автомобилем Англия еще не видела: 29 января с конвейера завода в Солихалле сошел последний внедорожник-легенда Land Rover Defender. Первый внедорожник Land Rover (предтеча Defender), тогда еще носящий название Series 1, дебютировал на Амстердамском автосалоне в 1948 году. Машина оснащалась 1,6-литровым бензиновым двигателем…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Косенко обнародовал видео получения запорожским полицейским взятки в размере 100 евро (Видео)

31.01.2016 г. в 09:51, vchaspik

Известный общественный активист, журналист издания «Дорожный контроль» Виталий Косенко обнародовал видео получения запорожским полицейским взятки в размере 100 евро, через которое его несколько дней назад был арестован Службой безопасности Украины за якобы вымогательство взятки от этих правоохранителей за нераспространение его в СМИ Украины. На…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть