Відшкодування за "Автоцивілкою" збільшили удвічі

03.02.2016 г. в 20:46, gazeta

З 1 лютого розміри виплат збільшили вдвічі як за завдану шкоду майну, так і життю та здоров'ю. Тепер за шкоду майну максимальна виплата буде 100 тис грн, а за шкоду життю та здоров'ю — 200 тис.

Відшкодування за здоров'я у 200 тис грн передбачене для одного постраждалого, але виплата не може перевищувати 500 тис. грн на один страховий випадок. Відповідне рішення погодила Державна регуляторна служба, розповіли Gazeta.ua у прес-службі Моторного транспортного бюро України.

Крім цього, виріс максимальний розмір виплат по європротоколах. До цього часу він становив 25 тис. грн, а тепер можна отримати до 50 тис. грн компенсації.

Автовласники побоювались користуватися спрощеною системою оформлення страхових випадків, бо боялися, що не вкладуться у суму 25 тис. грн.

Як раніше повідомляли в Моторному транспортному страховому бюро України, збільшення лімітів зумовлене не лише підвищенням цін на автомобільні запчастини, а й спробою наблизити українські стандарти страхування до європейських.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає поетапне підвищення розмірів страхових сум до рівня країн Європейського Союзу.

Раніше Державна регуляторна служба погодила зміни максимальних розмірів страхових виплат.

загрузка...
Еще одна новость

У страхователей появился свой защитник

03.02.2016 г. в 20:46, autocentre

Страховой омбудсмен будет оказывать помощь в борьбе с недобросовестными страховыми компаниями, и добиваться выплат для клиентов. По инициативе страхового рынка, а также при поддержке компаний «Финанс лайн» и «Скиф-Инвест», в Украине появился страховой омбудсмен. Фактически, это аналог третейских судов, которые, к примеру, работают в банковском секторе…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Renault Talisman стал «Самым красивым автомобилем 2015 года» (ВИДЕО)

03.02.2016 г. в 20:46, vnews

Renault завоевал три главных приза 31-го Международного автомобильного фестиваля (FAI), среди которых числится и звание «Самый красивый автомобиль 2015 года» Престижное звание получил новенький седан Renault Talisman. Видимо, покорил своей лаконичностью и простотой, ведь в нем ничего лишнего. Внешний дизайн модели весьма консервативный, но со своей…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть