В МВД разоблачили аферу с регистрацией импортных автомобилей (видео)

03.02.2016 г. в 23:57, glavnoe

Днями в мережі Інтернет з’явилися повідомлення про відкриття у Львові так званої «Транспортно-реєстраційної Служби Народу», що самовільно поклала на себе повноваження з реєстрації транспортних засобів, видачі номерних знаків і свідоцтв про реєстрацію невстановленого зразка.

Невідомі особи, дії яких мають ознаки складу кримінального правопорушення, через соціальні мережі закликають всіх скористатися правом, нібито визначеним Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», та зареєструвати у створеній ними нелегітимній службі навіть не розмитнені транспортні засоби.

Як повідомляє Главное з посиланням на прес-службу МВС, головний сервісний центр (ГСЦ) МВС України застерігає автомобілістів, аби вони не стали жертвами шахраїв. Документи на автомобілі та номерні знаки можуть бути видані лише сервісними центрами МВС, оскільки виключно саме такий порядок передбачає чинне законодавство України.

У ГСЦ нагадують, що правовий порядок в Україні визначений Конституцією та прийнятими у відповідності до неї законами.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначає, що місцеве самоврядування – це гарантоване державою право та реальна здатність територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення виключно в межах Конституції і законів України.

Державна реєстрація транспортних засобів в Україні передбачена Законом України «Про дорожній рух», а повноваження на її здійснення статтею 34 цього Закону надано лише територіальним органам Міністерства внутрішніх справ.

Цей Закон також уповноважує Кабінет Міністрів України визначати порядок державної реєстрації (перереєстрації транспортних засобів).

Зразок свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.1992 № 47, а номерні знаки на транспортних засобах повинні відповідати вимогам ДСТУ 3650:2012 і 4278:2012. «Зареєстровані» в інший спосіб транспортні засобами просто не можуть експлуатуватися на території держави.

Тож Головний сервісний центр МВС попереджає усіх бажаючих скористатися такою сумнівною послугою, що згідно з частиною 6 статті 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення за керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, його експлуатацію з номерним знаком, що не відповідає вимогам стандартів, передбачена відповідальність у вигляді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення такого порушення тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

загрузка...
Еще одна новость

Как полицейские стали виновниками ДТП и отказываются возмещать ущерб (ВИДЕО)

03.02.2016 г. в 23:57, avtopoligon

Патрульные полицейские на своем автомобиле стали виновниками ДТП, в котором пострадало сразу два автомобиля. После того, как суд обязал полицейских выплатить материальную компенсацию пострадавшим, виновники предпочли проигнорировать данное решение. Детали на видео.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ДТП в Киеве: сбил двоих и скрылся (Видео)

03.02.2016 г. в 23:57, videoprobki

ДТП произошло в Киеве на Вокзальной площади. Водитель автомобиля сбил группу людей, беззаботно переходивших улицу Вокзальную в неположенном месте. После столкновения автомобиль на большой скорости скрылся с места ДТП по встречной полосе в сторону улицы Петлюры. Дорожная камера на Вокзальной улице зафиксировала эту аварию:

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть