Дорогу ремонтуватимуть з допомогою 3D-принтера (відео)

04.02.2016 г. в 12:35, znaj

3D-принтери стають все більш популярними і розширюється діапазон їх використання. Завдяки ним створюють не лише кондитерські вироби, модний одяг, корпуси для роботів і мобільних пристроїв. Зїх допомогою будують будинки, мости і навіть деталі для двигуна ракетоносія.

Розробники із стартапу Addibot замислили використовувати технологію в новій сфері — дорожній. 3D-принтер у формі машини, відповідно до їх задуму, зможе переміщатися по встановленому маршруту і ремонтуватиме дорожнє покриття. Він прибиратиме тріщини і вибоїни будь-якого масштабу з дороги.

Власний прототип вони назвали Ice Resurfacing. Він відновлює пошкоджений лід на ковзанках. Машина має на борту ємність для води, насос і теплообмінник для охолодження рідини до показника, що трохи не доходить до температури замерзання. Коли вода досягає потрібної температури, тоді її наносять пошкоджену ділянку льоду. Після контакту вона замерзає за 700 мілісекунди.

Фахівці Addibot планують адаптувати у подальшому установку для відновлення дорожнього покриття. Розробники вважають, що дуже перспективна технологія у цій галузі. Наприклад, в майбутньому дорожнє покриття може друкувати з матеріалів з вуглецевим волокном. Таке поєднання додасть додаткової міцності трасі. До того ж її можна використовувати, як на присадибних ділянках для створення садових доріжок,так і для укладання повністю нових трас.

загрузка...
Еще одна новость

Українці несподівано полюбили російський АвтоВАЗ

04.02.2016 г. в 12:35, businessua

АвтоВАЗ несподівано піднявся з 14 на 5 рядок у списку найбільш продаваних автомобілів в Україні. Загальна кількість продажів автомобільної марки за рік збільшилася з 166 до 300. Всього ж за перший місяць 2016 року в Україні було продано 3 183 нових автомобіля. Це на 23% більше, ніж рік тому, але і на 41% менше, ніж у грудні. Топ-5 марок грудня…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На АЗС почав дорожчати бензин. Середні ціни на 4 лютого

04.02.2016 г. в 12:35, tsn

Залежно від заправок на літрі бензину можна зекономити чи переплатити чотири гривні. На українських АЗС за останні кілька днів зросла на 70 копійок середня вартість бензину А-95 і становить нині 19,92 грн. Залежно від заправок найнижча ціна на це пальне – 17,85 грн, а найвища – 21,99 грн. Літр дизельного палива обійдеться водіям у середньому…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть