Купуймо вживане авто правильно. Як не придбати автівку-двійника чи з перебитими номерами (Відео)

04.02.2016 г. в 19:29, tv7plus

Купуймо вживане авто правильно. Як не придбати автівку-двійника чи з перебитими номерами.

«Віджаті» автівки з Криму й Донбасу вже на Хмельниччині. Лише за місяць роботи Хмельницького регіонального сервісного центру, його експерти виявили шість підроблених свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів. Один з них із столиці, ще один – з Донецька і чотири з Криму. Ще у чотирьох автівках знайшли перебиті номери кузова чи двигуна. Виявила це спеціальна експертиза, яку проводять у центрі. Утім, вдаються до неї далеко не всі покупці вживаних автомобілів.

І автівку купити, і гроші зекономити. До яких хитрощів не вдаються автомобілісти аби не витрачати зайвого – перебивають номери кузовів, двигунів, підроблюють документи.

Останнім часом з’явився і новий вид шахрайства. На облік на Хмельниччині намагаються поставити отримані незаконним шляхом автівки з окупованих територій України.

Таких, лише за минулий місяць, експерти виявили півдесятка. Тому закликають покупців ретельно перевіряти куповану автівку.

Експертизу проводять двома шляхами. Перший обов’язковий і безкоштовний – огляд. Так фахівці фактично на око перевіряють чи не змінював власник номери агрегатів.

Якщо все нормально і громадянин детальної перевірки не бажає – на цьому ставлять крапку. Другий метод – необов’язковий і платний. Дослідження автівки закордонного виробництва обійдеться у майже дві сотні гривень, а українського – у сто п’ятдесят. Та саме його рекомендують, аби не купити кота у мішку.

загрузка...
Еще одна новость

Эту страну не победить: в Украине бензин может подорожать на 1 грн

04.02.2016 г. в 19:29, topgir

Мы не станем умничать по поводу ценообразования на рынке нефтепродуктов в Украине. Не будем мы рассуждать и на тему того, что через час после подорожания нефти или падения гривны сети АЗК тотчас кричат об убыточности и взвинчивают цены. А вот когда наоборот – находятся другие причины не снижать цены… Есть ли сегодня предпосылки для подорожания топлива…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Почему не надо ездить по трамвайным рельсам (Видео)

04.02.2016 г. в 19:29, topgir

В принципе, ты и без наших нравоучений знаешь ПДД и элементарные правила безопасности на дороге. Но, всё же, судя по «героям» на наших (и не только) дорогах, некоторым надо постоянно напоминать и напоминать. Как говорится, для тех, кто на бронепоезде, публикуем коротенький, но показательный видеоролик, наглядно показывающий возможные последствия…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть