Поліція радить маркувати авто

05.02.2016 г. в 13:48, 20minut

Як захистити власну автівку від грабіжників та що можна зробити, щоб вкрадену машину можна було легко знайти, повідомили на вінницькому сайті поліції.

У відділі комунікації ГУНП у Вінницькій області дали поради, аби задоволення від покупки «залізного коня» не змогли зіпсувати мисливці за чужими автівками.

- Перш за все, якщо ви купили авто необладнане надійною сигналізацією, негайно придбайте сигналізаційний пристрій. Найкраще система зі зворотним зв'язком, - радять правоохоронці.

Але півхвилини вистачить кваліфікованому викрадачеві, щоб угнати машину. Проблема, якщо у вас все-таки вкрали автомобіль, впізнати його. Фахівці радять пронумерувати всі вузли та агрегати. Краще скористатися протиугінним маркуванням. Система маркуванняавтомобілів полягає в нанесенні методом, який не видаляється, номеру кузова автомобіля на всі основні вузли і агрегати. Тобто втрачається сам сенс викрадення.

Це дозволяє ризик викрадення звести до мінімуму та ще й додає шансів впізнання автівки.

До того ж вам не прийдеться хвилюватись під час ремонту на станціях техобслуговування, що деталі недобросовісні механіки можуть змінити та старі та не автентичні.

І насам кінець. Якщо у вас немає гаража, то краще залишайте авто на охоронюваній стоянці. А підписуючи угоду з підприємством, зверніть увагу на умови відповідальності, якщо автомобіль з стоянки викрадуть.

загрузка...
Еще одна новость

Звездный голливудский актер снялся в новой рекламе автомобиля Hyundai (ВИДЕО)

05.02.2016 г. в 13:48, gogetnews

Корейский автогигант Hyundai опубликовал два промо-ролика модели Elantra, которые будут выпущены в прокат во время трансляции Супер Боула (финал чемпионата по американскому футболу, самое рейтинговое событие в Северной Америке). 30-секундный клип «Погоня» (The Chase) рассказывает нам о чудесном спасении двух туристов, которые, удирая от медведей…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

За что переплачиваем: цена бензина на АЗС оказалась втрое выше себестоимости

05.02.2016 г. в 13:48, obozrevatel

Высокая стоимость топлива на автозаправочных станциях Украины обусловлена, в первую очередь, размером налога на добавленную стоимость и акцизным сбором. Как известно, цены на бензин и дизтопливо состоят из себестоимости продукта, торговой наценки, скидок, программы лояльности и маркетинга, транспорта, электроэнергии, а также зарплат сотрудников АЗС,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть