Розказали, як будуть “виховувати” “автохамів”

08.02.2016 г. в 14:06, mmr

Новий директор КП «Київтранспарксервіс» Артем Шамрай збирається створити ресурс, куди можна було б скаржитися на злісних порушників парковки і неплатників.

Крім того, він планує збільшити кількість машино-місць за рахунок легалізації парковок біля ТРЦ.

«Зараз готується соціальний проект «Автокар», його мета – підвищити культуру і дисципліну водіїв за рахунок агресивної інформаційної політики. Крім того, буде створена єдина база, куди можна буде надіслати фото або відео порушників паркування. Хоча остаточних рішень з цього приводу ще немає. Останнє слово – за Київрадою», – говорить Шамрай.

У планах головного паркувальника також збільшення кількості паркоматів.

Також влада має намір запустити проект мобільного паркування.

Ціни на парковку поки підвищувати не збираються.

«… Є Концепція організації паркувального простору, яка передбачає збільшення кількості машино-місць за рахунок хаотичною парковки біля торгових центрів та інших нелегальних парковок. Стоянок у дворах це не стосується», – пояснив Шамрай.

Злісних порушників правил паркування і неплатників також мають намір штрафувати.

«Така норма в нашому законодавстві існує давно, але її, як правило, ігнорують. Ми розглянемо, як на практиці це здійснити, так як у звичайних паркувальників таких прав немає», – говорить Шамрай.

загрузка...
Еще одна новость

Кабмин предложил обложить акцизом автомобильные шины

08.02.2016 г. в 14:06, avtoblog

По официальному сообщению, Кабмин РФ предложил ввести автомобильные шины в список товаров, которые подлежат акцизному сбору. Автомобильные шины могут попасть в перечень товаров, на которые правительство планирует ввести акцизный сбор. Участники рынка полагают, что это может привести к росту цен. Кроме того, автомобили уже являются подакцизным товаром…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Тойота показала забавное видео нового Приуса (Видео)

08.02.2016 г. в 14:06, novosti-n

Тойота приготовила рекламный ролик новой модели гибридного Приуса. В рекламе, разработчики сравнили представили поездку на авто, с настоящим рок-соло, когда добропорядочный гражданин, садясь за руль, по дороге на работу превращается в superstar. Ведь как считают создатели авто, гибридный Prius, вопреки стереотипам, подойдет лучше всего, чтобы…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть