Дивовижно: легковий автомобіль стрибає через “лежачих поліцейських” (відео)

08.02.2016 г. в 19:21, mmr

У мережі з’явився відеоролик, що показує роботу унікальної електромагнітної підвіски коліс Bose Suspension System. Розроблена ще чверть століття тому, вона і сьогодні викликає не менше захоплення. Інженерам компанії Bose вдалося поєднати непоєднуване – відмінну керованість і феноменальну плавність ходу. Для наочного прикладу демонстрації роботи підвіски були взяті два люксові седани Lexus LS – на одному (темного кольору) була встановлена штатна підвіска коліс, а на другому (білому) – Bose Suspension System. Результат перевершив всі очікування.

Якщо темний Lexus раз у раз крениться на поворотах і при гальмуванні, то білий тримався рівно. Ще більш ефектним виглядає проїзд машин з перешкодою «пральна дошка» – автомобіль Bose Suspension System буквально вирує над землею. І, нарешті, апогеєм показових випробувань стало перестрибування через брус на дорозі. Lexus LS за якийсь метр від перешкоди «сідає» на задні «лапи» і хвацько перелітає через брус. Автомобільна підвіска Bose має лінійний електромагнітний мотор, підсилювач потужності на кожне колесо і набір алгоритмів управління.

Лінійний електромагнітний мотор

Лінійний електромагнітний мотор встановлюється на кожному колесі. Мотор має магніти і електромагнітні котушки. Коли подається струм на котушки, мотор відтворює зворотно-поступальний рух, скорочуючи або збільшуючи відстань між колесом і корпусом автомобіля. Однією з ключових переваг електромагнітної системи є швидкість.

Силовий підсилювач

Силовий підсилювач посилає сигнал на мотор після того, як надійшов сигнал від контролю алгоритму. Підсилювачі створені на базі технології створеної доктором Bose в 1960 році, яка привела до створення Корпорації Bose в 1964 році. Згенерована сила підсилювачів надходить і повертається на лінійний електромагнітний мотор. Наприклад, коли підвіска Bose потрапляє в яму, мотор витягує амортизатор, щоб автомобіль не провалився. Коли автомобіль виходить з ями, мотор скорочує вихід амортизатора за допомогою підсилювача. Таким чином, підвіска Bose вимагає менше тридцяти відсотків енергії, споживаної звичайним автомобільним кондиціонером.

Алгоритми контролю

Система підвіски Bose – конструктор математичних алгоритмів, отриманих завдяки 24-річній роботі. Дані алгоритми працюють відстежуючи вимірювання сенсорних датчиків, посилаючи команди на силові підсилювачі, розташовані в усіх кутках автомобіля. Таким чином, виконується завдання плавної їзди, виключаючи розгойдування і крен.

загрузка...
Еще одна новость

Необхідно штрафувати пішоходів, які переходять дорогу із порушенням ПДР

08.02.2016 г. в 19:21, malakava

Штрафувати треба пішоходів, які переходять дорогу із порушенням ПДР. При цьому штрафи мають бути немаленькі. Про це у Фейсбуці пише громадський активіст Анатолій Мицкан. «Штрафувати великими штрафами! Не може оплатити штраф, немає можливості ідентифікувати особу – у відділок до вияснення. Багато пишуть про водіїв-рагулів… друзі, пішоходів-рагулів у сотні раз більше» – пише Мицкан.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новое поколение спорткара Porsche Panamera показали на видео

08.02.2016 г. в 19:21, infocar

Компания Porsche продолжает тесты нового поколения спорткара Panamera. Фотошпионам впервые удалось снять на видео гибридную модификацию автомобиля во время дорожных тестов в Штутгарте (Германия). Премьера модели состоится на автосалоне в Женеве в марте 2016 года, сообщает Сarscoops. Гибридная версия спорткара получит название S E-Hybrid. В состав силовой установки войдет бензиновый двигатель V6, электромотор и литий-ионные батареи. Запас хода на одной электротяге составит 38 километров. Автомобиль построят на платформе MSB. Благодаря этому машина будет заметно легче текущего поколения. Линейка двигателей для стандартной версии модели будет состоять из нескольких моторов V6 и V8. В салоне машины установят новые сиденья и другую центральную консоль. Аналоговые кнопки заменят сенсорами. Также водителю будет доступн…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть