У поліції розповіли, що буде з водіями, які використовують «сіру» схему розмитнення авто

09.02.2016 г. в 11:59, zik

У Національній поліції назвали затію львів’ян з реєстрації автомобілів в «Транспортно-реєстраційній Службі Народу» кримінальним правопорушенням.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції україни.

Там стверджують, що закон «Про місцеве самоврядування в Україні» дає можливість зареєструвати автомобіль і при цьому не платити величезний акциз. Автори ідеї навіть презентували номери, які видаватиме така служба, а також документи про реєстрацію в «Республіці Україна».

У МВС затію не прийняли. Там підкреслили, що реєструвати автомобілі в Україні можуть тільки підрозділи МВС, а зразок свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу затверджено постановою Кабінету Міністрів України і тільки він є дійсним в Україні.

Головний сервісний центр (ДСЦ) МВС України застерігає автомобілістів, щоб вони не стали жертвами шахраїв. Документи на автомобілі та номерні знаки можуть бути видані тільки сервісними центрами МВС, оскільки виключно саме такий порядок передбачає чинне законодавство України.

Водії таких автомобілів ризикують отримати штраф за керування автомобілем з номерним знаком, що не відповідає вимогам стандартів у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або аж до вилучення транспортного засобу у разі повторного правопорушення.

Що загрожує організаторам «Транспортно-реєстраційної Служби Народу» в МВС не сказали, але уточнили що в їхніх діях вбачаються всі ознаки кримінального правопорушення.

загрузка...
Еще одна новость

Жестокие краш-тесты винтажных автомобилей. ВИДЕО

09.02.2016 г. в 11:59, novosti-n

Когда речь идёт о шестидесятых годах, люди обычно считают пионерами автомобильной безопасности Volvo и Mercedes-Benz. Однако BMW не особо от них отставал. По сравнению с огромной империей Mercedes-Benz, в 1960-х годах BMW была довольно маленькой компанией. Однако, работая в шестидесятых годах над созданием модели 1800, которая стала предшественницей современной 3-й серии, это не помешало баварским инженерам серьёзно отнестись к вопросам безопасности. Прототипы компактных седанов подвергали жёстким испытаниям: подвеску проверяли на выносливость скоростным движением по грунтовым ухабистым дорогам, двери автомобиля должны были открываться даже после нескольких переворотов, и даже лопнувшая на ходу шина не должна была сбить BMW с пути.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Toyota заплатить $22 мільйони через расизм

09.02.2016 г. в 11:59, ictv

Організація Toyota Motor Credit Corporation, американський фінансовий підрозділ корпорації Toyota Motor, погодилася врегулювати звинувачення у расовій дискримінації частини клієнтів e США. Як повідомляється в прес-релізі Мін'юсту США, загальна сума компенсацій, які Toyota Motor Credit виплатить позичальникам-американцям африканського та азіатського походження, складе $21,9 млн. За даними Мін'юсту, підрозділ Toyota невиправдано завищував ставки за автокредитами для афроамериканців й азіатів. У середньому ті повинні були платити за кредитом на автомобіль більше на $100-200. Йдеться про позики, які компанія видавала з січня 2011 року по січень 2016-го. Як передає Kyodo, в Toyota…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть