В Україні зупинилися ще кілька автозаводів

10.02.2016 г. в 06:48, mmr

У січні в Україні ряд автозаводів не виготовляв продукції.

Про це свідчить місячний звіт «Укравтопром». Загальна кількість вироблених автомобілів склало всього лише 293 штуки, що на 17% менше, ніж в січні минулого року, і в 6 разів менше, ніж в грудні.

Таке величезне падіння проти минулого місяця пояснюється повною зупинкою декількох заводів. ЗАЗ, як і обіцяв раніше, почав рік з канікул. Там не збираються відновлювати виробництво транспорту до тих пір, поки не розпродадуть запаси на складах.

Заводи корпорації «Еталон» не могли виробляти продукцію згідно із законом. Їх автобуси не відповідають новим екологічним нормам Євро-5. Нова екологічна модель поки тільки проходить випробування.

Крім того, нічого не зробили в січні завод «Часів Яр» і «Черкаський автобус». Помітно знизив виробництво «Богдан». Там за місяць випустили всього 5 автобусів, хоча ще в грудні обсяг дорівнював 26.

Єдиний завод, який випускав легкові автомобілі в Україні, – «Єврокар». Там зібрали 224 Skoda, приблизно стільки ж, скільки і в грудні.

На «АвтоКрАЗі» випустили 64 вантажних автомобіля. Це на 19 штук менше, ніж в січні минулого року.

загрузка...
Еще одна новость

В ВР зарегистрирован новый законопроект для водителей грузовиков

10.02.2016 г. в 06:48, replyua

Депутат фракции Народный фронт Вадим Подберезняк зарегистрировал в ВР свой законопроект относительно дорог в Украине. Об этом сообщает replyua.net со ссылкой на пресс-службу НФ, рассказавшую, как Подберезняк на встрече с активистами Березанской районной партийной организации обсудил вопросы состояния дорог в регионе и объяснил основные моменты…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Жінка, яка облаяла поліцейських в Івано-Франківську, виявилася дружиною місцевого забудовника (Відео)

10.02.2016 г. в 06:48, ТСН

Білявка на білому "Ніссані" припаркувалася у недозволеному місці, а на зауваження правоохоронців не добирала слів. Дана Орленко - так звати водія - погрожувала патрульним звільненням одним телефонним дзвінком та казала, що ті, мовляв, загралися у "поліцейських". Тепер жінка хоче подати на поліцію до суду, бо та, на її думку, змонтувала відео,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть