В Киеве «Мерседес» протаранил полицейский автомобиль (видео)

11.02.2016 г. в 15:15, facenews

Сегодня ночью в столице на улице Туполева автомобиль «Мерседес» протаранил полицейский «Приус».

Автор видео с сарказмом написал: «В ночь с 10 на 11 февраля пьяные под кокаином мажоры на «Мерседесе» протаранили служебный «Приус» новой полиции. У водителя патруля перелом ключицы, а также множественные колото-резаные раны и три огнестрельных ранения... - такой пост выпустил бы Геращенко, если бы не одно но: у водителя Мерседеса был включен регистратор».

В п.3.2 ПДД Украины сказано: «В случае приближения транспортного средства с включенным синим проблесковым маячком и (или) специальным звуковым сигналом водители других транспортных средств, которые могут создавать ему препятствие для движения, обязаны уступить ему дорогу и обеспечить беспрепятственный проезд указанного транспортного средства (и сопровождаемых им транспортных средств). На транспортных средствах, движущихся в сопровождаемой колонне, должен быть включен ближний свет фар».

загрузка...
Еще одна новость

Нова реклама Volkswagen зворушує серця (Відео)

11.02.2016 г. в 15:15, autodriving

Volkswagen намагається зіграти на ностальгії американців, нагадуючи їм, що його автомобілі супроводжували їх все життя, покоління за поколінням. Безумовно, це було зроблено в прагненні затушувати негативний імідж, що склався у багатьох автовласників в силу викриттів у справі Дізельгейта. І, так — тепер ніякого Das Auto. Просто Volkswagen.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

До уваги водіїв: нова технологія обкрадання авто

11.02.2016 г. в 15:15, mmr

Хвиля автокрадіжок накрила столицю: лише за перший місяць року правоохоронці зафіксували майже півтори сотні зламаних та обкрадених автомобілів. Щодня поліція фіксує нові злочини. Однією із жертв крадіїв став відомий журналіст Костянитн Андріюк. Із його закритого автомобіля на сигналізації поцупили речі посеред білого дня. Постраждалий навіть не одразу помітив, що машину обікрали. Сигналізацію авто зчитали спеціальним пристроєм. Автокрадіжки вже стали буденністю для Києва. Лише за перший місяць 2016 року викрали 145 машин. Незаконні проникнення в автомобілі фіксують щодня. Утім, у поліції кажуть, що ситуація не критична. Зростання таких злочинів правоохоронці напряму пов’язують із подіями на Сході. Злочинність перемістилася сюди. Більше угонів стало, але розкриття на такому ж рівні,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть