Скандальное ДТП с полицией в Киеве: появилось видео момента столкновения (видео)

11.02.2016 г. в 21:34, obozrevatel

В сети появилось видео момента столкновения Toyota Prius полиции Киева и микроавтобуса Mercedes Vito, которое спровоцировало ДТП на улице Щербакова.

Соответствующее видео опубликовано на странице milyar777 в Youtube.

"Полиция решила самоликвидироваться. Но я не понимаю, при чем здесь водитель "Вито"?" – отмечается в комментарии к видео.

загрузка...
Еще одна новость

ТОП-5 краш-тестів автомобілів бізнес-класу (Відео)

11.02.2016 г. в 21:34, gazeta

Масивні довгі седани стали популярними завдяки комфорту та безпеці. Хоч і власники, зазвичай, їздять на задніх сидіннях, безпека водіїв на високому рівні. Також безпеку гарантують сучасні подушки безпеки. Крім них є безліч систем активної безпеки, які зменшують ризик потрапити у ДТП. Фахівці протестували дорогі автомобілі, щоб дізнатися, що трапиться, якщо як системи будуть безсилими і зіткнення не можливо уникнути. Ми пропонуємо добірку краш-тестів автомобілів бізнес-класу.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Купівля потриманого автомобіля - проблема і головний біль для власника?

11.02.2016 г. в 21:34, uzhgorod

Як убезпечити себе при покупці потриманиого авто? Криза підкоригувала автомобільні уподобання українців. Погіршення фінансового стану змусило багатьох переорієнтовуватися у більш дешевий сегмент авторинку, зокрема, тих, що були у використанні. Статистика підтверджує, що на українському ринку зросла частка старих автомобілів. При покупці потриманого авто експерти радять людям бути особливо уважними, аби придбання в подальшому не стало проблемою і головним болем для нового власника. Що радять перед важливою покупкою ознайомитися зі зразком договору на автомобіль, аби не дати недобросовісному продавцеві «заробити» на недосвідченому покупцеві? Покупцеві слід звернути увагу на обов’язковий вміст в договорі даних продавця, ідентифікаційних даних транспортного засобу, відомостей про можливі дорожньо-транспортні пригоди, у яких міг брати участь автомобіль, виставлени…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть