Ще не прийнятий законопроект Яценюка, а дипломати вже завезли машини без сплати мита

13.02.2016 г. в 11:29, vholos

Прем’єр-міністром України був поданий на розгляд ВР проект, який буде «дуже зручним» для чиновників. В разі його прийняття, українські дипломати зможуть ввозити в країну автівки без сплати будь-яких податків та мита. Так, Вадим Пристайко, заступник голови МЗС, розповів, що деякі українські дипломати уже поповнили свої автопарки автомобілями без мита. Тобто, законопроект уже вступив в дію неофіційно, без підписання його спікером і прийняття радою.

Також Пристайко розповів, що деякі українські дипломати ввозили авто з ціллю продажу їх в Україні. Єдине обмеження на ввіз авто – це вартість автівки не повинна бути більшою за 50% сумарного заробітку дипломата за час відрядження. Заступник голови МЗС також розповів, що підготував законопроект, який зберігає норму про безмитний ввіз авто, проте обмежує його вартість до 30% від сумарного заробітку дипломата за час відрядження. Також, в законопроекті сказано, що дипломат зможе ввезти без мита тільки автомобіль, який купив за 1,5 року до завершення відрядження.

Законопроект передбачає і покупку авто у працівників МЗС після їх повернення із відрядження. Зі слів заступника міністра, МЗС прийняло таке рішення, тому що міністерство відчуває їх нестачу із-за зменшення кількості авто з 800 до 250 в 124 український дипломатичних закладах.

загрузка...
Еще одна новость

Автомобіль, який не можна купити за будь-які гроші

13.02.2016 г. в 11:29, mmr

На сьогодні це єдиний автомобіль в країні під назвою “Куба”, який не можна купити ні за які гроші. Ця машина належить державі і обслуговує елітні заходи: катає багатих туристів. Інтер’єр «чайки» Фіделя зберігся в незмінному вигляді. Цей автомобіль ніколи не потрапляв у вільний продаж, так і залишаючись нездійсненною мрією для будь-якої радянської людини. Радянський…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У украинцев появилась возможность недорого купить достойный автомобиль

13.02.2016 г. в 11:29, segodnya

В Украине начата распродажа машин обанкроченных финучреждений. Купить недорого в Украине достойное авто – это реально, пишет "Автоблог". Начата распродажа автомобилей обанкроченных финансовых учреждений, имущество которых находилось под залогом. Распродажа будет проводиться по ценам остаточной стоимости объектовхозяйственной собственности…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть