Як українських водіїв «розводять» на парковках

14.02.2016 г. в 09:08, p-p.com.ua

У Києві дуже багато платних парковок, проте не всі з них працюють легально та сплачені водіями гроші йдуть до кишень паркувальників, а не у міський бюджет.

Паркувальники інколи навіть роблять зауваження, що гроші їм дають не до рук, а сплачують через паркомат, як стверджує водій Олександр.

У Києві паркування - послуга, а згідно закону про захист прав споживачів, будь-яку послугу вам не мають права нав`язувати.

«Згідно закону про захист прав споживачів, будь-яку послугу вам не мають права нав`язувати. Вам мають добровільно її запропонувати і ви добровільно на неї погоджуєтесь, або не погоджуєтесь. І тим самим погоджуєтесь чи не погоджуєтесь її оплатити», - журналіст розслідувач Дмитро Гнапа.

У Києві немає жодної легальної парковки, як додав журналіст.

У Департаменті транспортної інфраструктури запевняють, що паркувальники мають право збирати гроші з водіїв, а всі парковки легальні.

Юристи ж запевняють, що паркувальники взагалі не мають права брати гроші до рук, а всі паркомати повинні бути стаціонарними.

«Згідно постанови Кабміну в`їздні та виїздні пункти повинні бути стаціонарно розміщені та паркомати також повинні бути стаціонарними. Особи, що працюють на оператора з надання цих послуг, вони не мають права бігати з будь-якими пристроями для розрахунку за паркувальні послуги», - вважає адвокат Микола Хахула.

Єдиний спосіб не дати грошей за паркування піти у тінь - платити через паркомат або мобільну парковку.

загрузка...
Еще одна новость

Абсолютно новий і надзвичайно цікавий тип велосипеда (відео)

14.02.2016 г. в 09:08, mmr

Новий тип тренажера вже у продажу. А якщо серйозно, то річ виявилась дуже цікавою. Кажуть, що на карті світу не залишилося білих плям: все вже відкрили і винайшли А ось і ні. Виявляється, що межі досконалості не існує.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Лобовая авария в Харькове с участием двух Chevrolet (Видео)

14.02.2016 г. в 09:08, avtopoligon

ДТП произошло 11 февраля в Харькове на Белгородском шоссе. Ранее Автополигон.инфо сообщал: 40-летний водитель автомобиля «Шевроле-Авео», двигаясь по Белгородському шоссе со стороны ул. Лесопарковской в направлении ул. Деревянко, совершил столкновение со следующим во встречном направлении автомобилем «Шевроле-Лачетти», под управлением 33-летней женщины-водителя. В…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть