На Вінниччині "попалися" поліцейські-крадії (відео)

15.02.2016 г. в 14:06, depo

Працівники поліції Козятина зливали пальне зі своїх авто прямо в центрі міста.

"На гарячому" підловив правоохоронців один з мешканців Козятина Артем Сизонюк, знявши на відео, як поліцейські зливають бензин у каністру посеред білого дня.

"Приїхав один раз - зливають пальне. Другий раз - теж зливають, з однієї, другої, третьої машини", - розповів активіст.

Він стежив за поліцейськими кілька тижнів і вважає, що такі дії робляться з відома керівництва. За його підрахунками, з авто зливають по 30-50 літрів бензину кожного тижня.

В обласній поліції заявили, що про даний випадок знають і вже проводиться службове розслідування. Винних обіцяли покарати.

загрузка...
Еще одна новость

Украинский водитель поставил на место сотрудника ДПС (ВИДЕО)

15.02.2016 г. в 14:06, autocentre

В России сотрудники ДПС остановили гражданина Украины для проверки водительского удостоверения, по ходу, назвав в грубой форме страну его проживания. Этот инцидент начался с того, что украинский водитель вежливо пропустил полицейскую «девятку», выезжавшую с боковой дороги в одном из городов РФ. Однако затем он обогнал ее по соседнему левому ряду. Однако тамошним работникам ДПС это не понравилось, и они остановили украинскую машину. Водитель передал свои права, однако полицейские потребовали еще и паспорт, при этом назвав Украину «хохляндией». После этого, нашего соотечественника обвинили в целом ряде нарушении за ПДД: тонировке и не пристегнутых ремнях. На счет ремней водителей согласился, а вот тонировку оспорил, ссылаясь на технический регламент, действие которого не распространяется на машины, ввезенные на РФ сроком до 6 месяцев и помещаемые под таможенные режимы. …

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як не платити за розмитнення авто

15.02.2016 г. в 14:06, ictv

Докладно про діючі схеми імпорту авто без податків розповів Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів. - Пообіцяв більш докладно дати інформацію про діючі схеми імпорту авто без податків. Наприклад, так звана "гуманітарка". Щоб увезти в Україну "гуманітарний" автомобіль, потрібно: 1. Надати в Головне управління праці й соціального захисту населення перед поїздкою за авто: - лист-пропозицію іноземця-донора про бажання надати гуманітарну допомогу Головному управлінню праці й соціального захисту населення з подальшою передачею авто конкретному інвалідові (зрозуміло, що спочатку "домовляються" з інвалідом, що за конкретну винагороду він дозволяє ввезти авто на своє ім'я і потім не претендувати на нього); - довідку регіонального управління праці й соціальног…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть