Чи варто боятися нового податку на авто

15.02.2016 г. в 18:00, mmr

Цікаво, що більшість із них задовольняють з анулюванням податкових повідомлень.

Двадцять п’ять тисяч гривень податку за авто класу “люкс” оскаржують у судах. Юристи посилаються на те, що закон був прийнятий із процедурними порушеннями.

Більшість звернень до суду з цього приводу завершувалися анулюванням податкових повідомлень. Про це розповів гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

“Зміни до податкового законодавства мають вноситися за 6 місяців до початку податкового року. Оскільки цей строк не був дотриманий щодо, наприклад, податку на автомобілі класу люкс, а це 25 тис. грн на рік, то його реально оскаржити в суді. У минулому році було достатньо випадків, коли суд ставав на сторону позивача”, – зазначив Назаренко.

За його словами, багато звернень до суду також стосуються повернення заплаченого податку.

“Зараз іде вал звернень людей, все-таки сплатили ці 25 тис. грн, але передумали і тепер вимагають повернення грошей. Чи поверне їм фіскальна служба стягнуте – не знаю, але рішення про повернення на руках у них є”, – розповів Олег Назаренко.

У реєстрі судових рішень за минулий рік значаться десятки справ, що стосуються податку на легкові автомобілі з об’ємом двигуна понад 3 л. Велика частина податкових повідомлень анульована.

Як відомо, з 1 січня 2015 року власники легкових автомобілів віком до 5 років з об’ємом двигуна понад 3,0 л зобов’язані щорічно сплачувати транспортний податок (або податок на розкіш) у сумі 25 тис. грн.

загрузка...
Еще одна новость

Эксперты назвали самый выгодный для перепродажи автомобиль

15.02.2016 г. в 18:00, gogetnews

Эксперты проекта «Правильная цена» и компании «Автостат ИНФО» недавно завершили масштабное исследование, целью которого было выявить автомобиль с самой высокой остаточной стоимостью. Проанализировав рынок подержанных автомобилей в Восточной Европе по итогам 2015 года и сравнив цены на 20 марок, 173 моделей и свыше 1 600 комплектаций, они пришли…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На Вінниччині "попалися" поліцейські-крадії (відео)

15.02.2016 г. в 18:00, depo

Працівники поліції Козятина зливали пальне зі своїх авто прямо в центрі міста. "На гарячому" підловив правоохоронців один з мешканців Козятина Артем Сизонюк, знявши на відео, як поліцейські зливають бензин у каністру посеред білого дня. "Приїхав один раз - зливають пальне. Другий раз - теж зливають, з однієї, другої, третьої машини", - розповів…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть