У Лондоні продається місце для паркування за $500 тисяч

16.02.2016 г. в 10:17, eurointegration

В центральній частині британської столиці виставлене на продаж місце для паркування вартістю $506 тис. (350 тис. фунтів стерлінгів).

Видання повідомляє, що така ціна місця розміром близько 6 метрів на 2,4 метра – є абсолютним рекордом для Сполученого Королівства.

Місце для паркування розташоване біля Гайд-парку, на тихій вулиці Hide Park Gardens, де вартість квартир може перевищувати $14 млн.

Ціна на місце для паркування вдвічі перевищує середню вартість будинку в Англії та Уельсі. Проте, відзначають у Daily Mail, така ціна все ж не дотягує середньої вартості будинків у Лондоні, де будинки коштують в середньому $743 тис. (514 тис. фунтів).

Відзначимо, що місце для паркування продається з тимчасовим обмеженням - в оренду на 88 років.

Нинішня ціна є фактичним повторенням угоди, яка була укладена у 2014 році, коли місце для паркування на підземній стоянці в лондонському районі Кенсінгтон, було реалізовано на ринку за $578 тис.

Пізніше в тому ж році, у продажу з’явилося вісім місць для паркування загальною вартістю 2,25 млн фунтів стерлінгів.

загрузка...
Еще одна новость

Бронеавтомобіль “Дозор-Б” проти КрАЗ “Кугуар” (Видео)

16.02.2016 г. в 10:17, mmr

У грудні 2015 року в Києві був представлений перший серійний бронеавтомобіль вітчизняної розробки – Дозор-Б. Машина народжувалася в муках – знадобилося більше 10 років, щоб довести броньовик до кінця. Вперше «Дозор» як прототип був представлений в 2004 році на виставці «Зброя та безпека». Потім про нього забули. І якби не війна на Донбасі, можливо,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Российский депутат: готовьте кошельки - гаишникам в РФ разрешили определять опьянение водителей "на глазок"

16.02.2016 г. в 10:17, vchaspik

Госдума РФ хочет предоставить инспекторам ГАИ право на упрощение медицинского осмотра водителей, что будет выражаться в определении фактически «на глаз» степени их опьянения. При этом гаишники в таких случаях не могут выписать протокол об отстранении водителя от управления машиной с указанием косвенных признаков опьянения. Такое нововведение в России…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть