У Лондоні продається місце для паркування за $500 тисяч

16.02.2016 г. в 10:17, eurointegration

В центральній частині британської столиці виставлене на продаж місце для паркування вартістю $506 тис. (350 тис. фунтів стерлінгів).

Видання повідомляє, що така ціна місця розміром близько 6 метрів на 2,4 метра – є абсолютним рекордом для Сполученого Королівства.

Місце для паркування розташоване біля Гайд-парку, на тихій вулиці Hide Park Gardens, де вартість квартир може перевищувати $14 млн.

Ціна на місце для паркування вдвічі перевищує середню вартість будинку в Англії та Уельсі. Проте, відзначають у Daily Mail, така ціна все ж не дотягує середньої вартості будинків у Лондоні, де будинки коштують в середньому $743 тис. (514 тис. фунтів).

Відзначимо, що місце для паркування продається з тимчасовим обмеженням - в оренду на 88 років.

Нинішня ціна є фактичним повторенням угоди, яка була укладена у 2014 році, коли місце для паркування на підземній стоянці в лондонському районі Кенсінгтон, було реалізовано на ринку за $578 тис.

Пізніше в тому ж році, у продажу з’явилося вісім місць для паркування загальною вартістю 2,25 млн фунтів стерлінгів.

загрузка...
Еще одна новость

Бронеавтомобіль “Дозор-Б” проти КрАЗ “Кугуар” (Видео)

16.02.2016 г. в 10:17, mmr

У грудні 2015 року в Києві був представлений перший серійний бронеавтомобіль вітчизняної розробки – Дозор-Б. Машина народжувалася в муках – знадобилося більше 10 років, щоб довести броньовик до кінця. Вперше «Дозор» як прототип був представлений в 2004 році на виставці «Зброя та безпека». Потім про нього забули. І якби не війна на Донбасі, можливо, і не згадали б, пише cardiagram.com.ua. Але з початком російської агресії розробникам – Харківському КБ ім. Морозова – довелося здути пил з креслень і довести концепт до серійного стану. Яким вийшов автомобіль, поки сказати важко, – «Дозор» ще не надійшов на озброєння ЗСУ. Першу партію чекають в 2016 році (хоча машини обіцяли ще рік тому). Але, виходячи із заявлених технічних характеристик, можна припустити: броньовик цілко…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Российский депутат: готовьте кошельки - гаишникам в РФ разрешили определять опьянение водителей "на глазок"

16.02.2016 г. в 10:17, vchaspik

Госдума РФ хочет предоставить инспекторам ГАИ право на упрощение медицинского осмотра водителей, что будет выражаться в определении фактически «на глаз» степени их опьянения. При этом гаишники в таких случаях не могут выписать протокол об отстранении водителя от управления машиной с указанием косвенных признаков опьянения. Такое нововведение в России объясняется «революционной целесообразностью». Об этом пишет в соцсети российский депутат Дмитрий Гудков. «А вот теперь, извините за непарламентское, капец. Сейчас Комитет в Думе голосует за упрощение медобследования водителей. Это означает, что любой гаишник сможет на основании собственных фантазий отправить вас к врачу проверить на алкоголь или наркотики. Никакого больше «Дыхните в трубочку»: по нормам революционной целесообразности - и точка. Формулировка - «достаточные основания». При этом инспекторам больше не нужно будет составлять протокол…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Яка насправді оплата в «новій поліції»? - відео

16.02.2016 г. в 10:17, newvv

Красива форма, гарні дівчата і висока заробітна плата – все це говорили нам про нову поліцію, але так чи все красиво як це намагаються нам нав'язати? Чи дійсно вони отримують чесну, велику зарплату? А як щодо системи штрафів для поліцейських, про просочується інформація? Концепція реформи «на грузинський зразок», передбачала під собою знищення корупції, шляхом видачі високих зарплат. Про це, керівництво країни, команда реформаторів, заявляли не один раз. Коли Аваков запрошував молодь приходити на відбір в нову поліцію, він обіцяв то 6-8, то 8-10 тисяч гривень, як заробітна плата патрульного. Тоді ж, люди з доходом в 2-3 тисячі, не замислюючись, йшли подавати документи…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть