Російський авторинок чекає новий обвал

16.02.2016 г. в 19:56, ictv

Продажі нових легкових автомобілів в Росії можуть знизитися на 14%, до 1,1 млн одиниць.

Такий прогноз дає агентство PricewaterhouseCoopers (PwC). Продажі російських автомобілів в 2016 р. можуть скоротитися на 7%, до 240 тис. одиниць. Реалізація іномарок російського виробництва, за прогнозами PwC, впаде на 14%, до 610 тис. одиниць. Імпорт нових автомобілів може скоротитися на 14% і за підсумками року складе 1 млн 100 тис. одиниць, пише autonews.ru.

Серед факторів, що лежать в основі прогнозу ринку, називають відсутність зовнішніх шоків, ціни на нафту в 40 дол. за барель і державна підтримка у запланованому обсязі.

За підсумками 2015 р., продажі нових легкових автомобілів в Росії, згідно зі звітом PwС, впали на 45%. Даний показник нижче цифр, які навів Комітет автовиробників Асоціації європейського бізнесу (35,7%). Це пояснюється різною методикою підрахунку: PwC грунтується на реєстрації нових автомобілів, а АЄБ – кількості проданих машин. Згідно з даними PwC, в минулому році близько 200 тис. нових автомобілів з Росії вивезли іноземці.

загрузка...
Еще одна новость

МВФ рассказал о небольших акцизах на автомобили в Украине

16.02.2016 г. в 19:56, autonews

Международный валютный фонд (МВФ) опубликовал отчёт о технической помощи Украине, который содержит ряд рекомендаций по изменению налоговой политики. Эксперты фонда уделили немало внимания и вопросу акцизов, отметив потенциал для повышения налогов на автомобили. В отчёте МВФ говорится, что Украина вполне правильно устанавливает разные акцизные налоги…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як дорожники кладуть асфальт на багнюку (відео)

16.02.2016 г. в 19:56, kavyn

В Олександрії дорожники несподівано пожвавилися у лютому. Жителі міста спостерігали ремонт вулиці Першотравнева, сьогодні, 10 лютого. При цьому укладання асфальту робилося на мокру і брудну основу. Ця технологія викликає подив у звичайних людей, які ставлять, які ставлять питання : як довго прослужить дорога? І чи не виявиться, що виділені з бюджету…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть