За водіями на черкаській дамбі відтепер стежитимуть камери (ВІДЕО)

17.02.2016 г. в 13:57, vikka

Водії під прицілом. Аби краще стежити за порушниками на дорозі, на черкаській дамбі відтепер зніматиме відеокамера. Там встановили новий дорожній знак "Фото- та відеофіксація", пише черкаська преса. Більше дивіться у нашому огляді.

СМІТТЄВЕ ПИТАННЯ

Сміттєво-переробного заводу у Черкасах не буде. Принаймні, поки що. Міська влада та інвестори не можуть порозумітись щодо місця дислокації потужностей. Заявлена територія в районі Хімволокна не влаштовує екологів. А у міського голови змінились побажання щодо схеми роботи підприємства, пише "Акцент". Поки переговори тривають.

ЧЕРКАСИ КРИМІНАЛЬНІ

Найбільша злочинність по Черкасах у мікрорайонах Митниця, Новопречистенський (колишній Сєдова) та Південно-Західний. Там найчастіше викрадають гаманці, крадуть машини та ошукують квартирантів, порахували у "Вечірці". Всього по місту за минулий рік зареєстровано майже 25 тисяч таких випадків.

ЗАЛИШКИ ІСТОРІЇ

На Черкащині ще не демонтували 23 статуї Леніна. Майже стільки ж й інших комуністичних пам’ятників - стоять погруддя Чапаєва, Котовського, Калініна та Щорса, йдеться у "Новій Добі". Шість кам'яних нагадувань радянської влади залишилось у Черкасах. По області найбільше їх у Лисянському, Христинівському, Драбівському та Жашківському районах. Їх мають прибрати не пізніше 21 травня.

КОМУНАЛЬНИЙ БУМЕРАНГ

Отримувачі субсидії – під прицілом. У всіх, хто має пільги або соцдопомогу, перевірять банківські рахунки, пише "Черкаський край". Відповідно до нового закону, так уряд хоче вирахувати, чи всі пільговики по праву на них заслуговують. Якщо ні, люди мають відшкодувати допомогу у дворазовому еквіваленті.
загрузка...
Еще одна новость

«Укравтодор» раскрыл планы капремонта и реконструкции дорог в 2016 году

17.02.2016 г. в 13:57, autonews

Глава «Укравтодора» Андрей Батищев рассказал о планах главного дорожного ведомства Украины на 2016 год. Помимо погашения прежних кредитов и выполнения ямочного ремонта, государственное агентство намерено продолжить строительство на трассах Киев – Харьков, Киев – Чоп, и других направлениях. В госбюджете 2016 года на финансирование дорожной отрасли предусмотрены 6.6 млрд. грн. Большую часть средств – около 6 млрд. грн «Укравтодор» намерен направить на текущий ремонт и эксплуатационное содержание автодорог государственного, а также местного значения. Почти 450 млн грн должны быть потрачены на софинансирование общих с международными финансовыми организациями проектов и надзор за их исполнением. Порядка 27 млн грн заложено на погашение кредиторской задолженности перед подрядчиками за работы, выполненные в предыдущие годы. Ещё 26 млн грн предусмотрены для прикладных научных…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В гордом одиночестве. Как пройдет Московский автосалон

17.02.2016 г. в 13:57, vnews

Автолюбители из всего мира активно готовятся к поездке на Московский автосалон, который состоится совсем скоро. Но, вопреки всем ожиданиям, многих торговых марок автомобилей на традиционном автошоу не будет. Как стало известно, российские организаторы пригласили многих, но уже половина потенциальных участников прислала организаторам отказ. Причинами того, что дилеры отказываются ехать на Московский автосалон, называют следующие. Первая – непопулярность этого действия в мире, и его низкая эффективность. Вторая причина – экономические западные санкции. Отметим, что от Московского автосалона уже отказались Toyota, Lexus, Volkswagen, Skoda, BMW, Audi, Honda, Acura и Volvo. Пока что не дали свое согласие, но и не отказались Ford, Chery, Ferrari,…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть