В Україні тепер буде простіше розібратися з ДТП

19.02.2016 г. в 13:09, mmr

МТСБУ анонсувало створення мобільного додатку для «європротоколів».

Про це повідомляє прес-служба МТСБУ. Там обіцяють, що мобільний додаток допоможе спростити заповнення «європротоколу», а також дозволить уникнути помилок.

Програма буде перевіряти страхове покриття обох учасників через базу даних МТСБУ, фіксувати час і місце ДТП. Крім того, в програмі можна буде вибрати одну з типових схем ДТП і додати фотографії. Потім електронний «європротокол» потрапить до бази даних МТСБУ, а потерпілий отримає вердикт про можливість врегулювання.

У МТСБУ також переконані, що програма дозволить уникнути помилок при заповненні «європротоколів», які часом призводять до неможливості покрити збитки, і допоможе боротися зі страховими шахраями.

“Повноцінний запуск електронної форми «європротоколу» можливий після введення електронного поліса ОСАЦВ, оскільки унікальний логін для установки програми надаватиметься при укладенні договору. Впровадження нових технологій зробить продукт ОСАГО зручним для клієнта і дозволить йому уникнути прикрих помилок при заповненні «європротоколу»”, – Володимир Шевченко.

загрузка...
Еще одна новость

В США девушка выиграла спорткар Aston Martin 2016 года (Видео)

19.02.2016 г. в 13:09, carreviewauto

Популярная среди американских телезрителей программа The Price is Right на текущей неделе привлекла немалое внимание со стороны СМИ. Ведь сейчас любой желающий имеет уникальный шанс стать обладателем шикарного спортивного автомобиля бесплатно.В сети опубликовано видео, на котором запечатлена реакция молодой девушки выигравшей британский суперкар Aston…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Работники БелАЗа: «Конвейер пустой стоит» (Видео)

19.02.2016 г. в 13:09, charter97

Конвейеры замедляются, но складские запасы резко выросли. За январь, в среднем в промышленности они составили ¾ от месячного производства, сообщает телеканал “Белсат”. Между тем валовой внутренний продукт нашей страны резко ускорил падение. Если в январе прошлого года он сократился меньше, чем на 1%, то в этом году – почти на 4,5%, а в пересчете…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть