Власників дорогих авто вже тягають по судах

19.02.2016 г. в 16:36, mmr

Неохочих платити податок на розкіш автомобілістів змушують це зробити через суд. Державна фіскальна служба України вже виграла кілька справ у власників автомобілів, що потрапили під спірний податок, пише infokava.com.

Нагадаємо, так званий «податок на розкіш» діє з квітня 2015 року. Відповідно до нього, всі власники автомобілів не старше п’яти років з об’ємом двигуна від 3000 «кубиків» повинні щорічно платити 25 000 грн., як власники «розкішного» майна. Поки вік автомобіля не перевалить за «п’ятірку».

Тобто ті, хто купує нове авто з об’ємом двигуна від 3 літрів, повинен за п’ять років заплатити 125 000 грн.

Перші суди

Отримавши повідомлення про необхідність заплатити 25 000 грн, деякі водії відмовилися це робити. І спробували оскаржити повідомлення у суді. Але програли.

Один з тих, хто відмовилися платити податок на розкіш – власник Bentley Continental GTC 2013 року випуску. Автомобіль безперечно розкішний. Однак його власник був упевнений, що не потрапляє під дію «розкішного» податку. У суді свою позицію він пояснював так: купив автомобіль до того, як закон набув чинності. А значить, що на його Bentley транспортний збір до 25 000 грн. не поширюється.

Але суддів цей аргумент не переконав. Справу було програно.

Таке ж рішення чекало і власника зовсім нерозкішного Nissan Murano. Незважаючи на те, що «ніссановський» паркетник знаходиться в середній ціновій категорії, у автомобіля 3,5-літровий двигун. Тому він теж потрапляє під «податок на розкіш».

загрузка...
Еще одна новость

Подробно о зависимости объема двигателя на расход потребляемого топлива

19.02.2016 г. в 16:36, famozio

Большинство владельцев автомобилей задаются вопросом, а как же влияет объем двигателя на расход потребляемого топлива. На первый взгляд все очень просто, чем больше объем, тем больше расход топлива, однако это не совсем так. Есть много примеров, когда мотор с объемом 2.0 литра расходует топлива меньше чем двигатель с объемом 1500 см3. С чем это связано…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Google планує увірватися на ринок доставки з безпілотними вантажівками

19.02.2016 г. в 16:36, finance

Слідом за Amazon компанія Google також планує увірватися на ринок доставки товарів, щоб кинути виклик гіганту в особі FedEx. Не можна не відзначити оригінальність підходу Google: днями корпорація запатентувала використання безпілотних вантажівок у сфері транспортування товарів. Назва патенту – платформа автономної доставки. “Самостійні” вантажівки…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть