Ключі від автомобілів замінять смартфонами

19.02.2016 г. в 17:07, bublbe

Цієї весни автоконцерн Volvo представить новий додаток для смартфона, який дозволить заводити автомобіль віддалено і без ключа запалювання.

Додаток буде виконувати всі функції звичайного автомобільного ключа, наприклад, відкривати двері. Насправді водіям не знадобиться навіть брати смартфон в руки, щоб розблокувати свій автомобіль. Спеціальний бездротовий сигнал, унікальний для кожного телефону, автоматично відкриє двері, тільки-но власник авто опиниться поруч з машиною.

Крім цього, додаток дозволить зберігати на смартфоні відразу кілька "цифрових" ключів. Це означає, що одна людина може отримати доступ до різних автомобілів або, наприклад, взяти одну з машин Volvo напрокат і отримати ключ віддалено. По закінченню терміну прокату ключ припиняє діяти.

Технологія буде випробувана цієї весни в прокатному сервісі Volvo Sunfleet, розташованому в аеропорту Гетеборга.

загрузка...
Еще одна новость

Власників дорогих авто вже тягають по судах

19.02.2016 г. в 17:07, mmr

Неохочих платити податок на розкіш автомобілістів змушують це зробити через суд. Державна фіскальна служба України вже виграла кілька справ у власників автомобілів, що потрапили під спірний податок, пише infokava.com. Нагадаємо, так званий «податок на розкіш» діє з квітня 2015 року. Відповідно до нього, всі власники автомобілів не старше п’яти років…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Подробно о зависимости объема двигателя на расход потребляемого топлива

19.02.2016 г. в 17:07, famozio

Большинство владельцев автомобилей задаются вопросом, а как же влияет объем двигателя на расход потребляемого топлива. На первый взгляд все очень просто, чем больше объем, тем больше расход топлива, однако это не совсем так. Есть много примеров, когда мотор с объемом 2.0 литра расходует топлива меньше чем двигатель с объемом 1500 см3. С чем это связано…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть