«Автораспродажа» - «сыр в мышеловке» для наивных автолюбителей (Видео)

19.02.2016 г. в 18:05, avtoblog

Популярные нынче автомобильные распродажи различных банков и учреждений стали настоящим "сыром в мышеловке".

В последнее время, мы все чаще видим сообщения о том, что тот или иной признанный банкротом банк, активно распродает ТС, числящиеся на балансе организации.

И, хотя, на первый взгляд кажется, что "автораспродажа" - именно тот удачный шанс, когда можно приобрести по дешевке приличное авто, на самом деле, все так просто.

Как рассказали автомобильные эксперты, реальная стоимость предлагаемых банковских автомобилей не слишком отличается от рыночной, а иногда может и превышать ее. Кроме того, приобретая такую машину, можно с большой долей вероятности нарваться на значительные риски. Одна из таких возможностей "попасть", когда красивое и подробное описание ТС абсолютно не совпадает с реальностью.

загрузка...
Еще одна новость

Ключі від автомобілів замінять смартфонами

19.02.2016 г. в 18:05, bublbe

Цієї весни автоконцерн Volvo представить новий додаток для смартфона, який дозволить заводити автомобіль віддалено і без ключа запалювання. Додаток буде виконувати всі функції звичайного автомобільного ключа, наприклад, відкривати двері. Насправді водіям не знадобиться навіть брати смартфон в руки, щоб розблокувати свій автомобіль. Спеціальний бездротовий сигнал, унікальний для кожного телефону, автоматично відкриє двері, тільки-но власник авто опиниться поруч з машиною. Крім цього, додаток дозволить зберігати на смартфоні відразу кілька "цифрових" ключів. Це означає, що одна людина може отримати доступ до різних автомобілів або, наприклад, взяти одну з машин Volvo напрокат і отримати ключ віддалено. По закінченню терміну прокату ключ припиняє діяти. Технологія буде випробувана цієї весни в прокатному сервісі Volvo…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Власників дорогих авто вже тягають по судах

19.02.2016 г. в 18:05, mmr

Неохочих платити податок на розкіш автомобілістів змушують це зробити через суд. Державна фіскальна служба України вже виграла кілька справ у власників автомобілів, що потрапили під спірний податок, пише infokava.com. Нагадаємо, так званий «податок на розкіш» діє з квітня 2015 року. Відповідно до нього, всі власники автомобілів не старше п’яти років з об’ємом двигуна від 3000 «кубиків» повинні щорічно платити 25 000 грн., як власники «розкішного» майна. Поки вік автомобіля не перевалить за «п’ятірку». Тобто ті, хто купує нове авто з об’ємом двигуна від 3 літрів, повинен за п’ять років заплатити 125 000 грн. -- Перші суди Отримавши повідомлення про необхідність заплатити 25 000 грн, деякі водії відмовилися це робити. І спробували оскаржити повідомлення у суді. А…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть