Дешевих б/в авто не буде

22.02.2016 г. в 08:15, ictv

Законопроект №3251, який передбачає скасування акцизного збору з б/в автомобілів та вже потрапив в парламент, швидше за все не приймуть.

Про це повідомляє Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів.

- Я б і сам організував би імпорт уживаних авто, адже гроші треба заробляти.

Хоча після заборони ввезення авто старше 5 років імпорт б/в вже не особливо вигідно.

Але після рекомендацій (а реально вимог) МВФ про збільшення акцизу на автоімпорт (особливо б/в), я мало вірю, що ВР не послухається МВФ і прийме законопроект №3251 (про скасування акцизного збору з б/в автомобілів, - ред.) і скасує акциз.

Читаємо п. 98 на стор 62 Рекомендацій МВФ:

"Встановленням в Україні ставок акцизного збору на транспортні засоби залежно від віку та об'єму двигуна, Україна цілком правильно стягує більші податки з старіших і більших транспортних засобів."

Більш того, в МВФ рекомендують збільшити акциз.

Ось на сторінці 69 в таблиці 20 рекомендації ще збільшити акциз на іномарки (1 рік - на 10%, 2 рік - ще на 5%) і підрахунок доходів бюджету від такого підвищення.

Інакше МВФ грошей не дасть, % по старим боргам не виплатять і дефолт. А якщо припустити неймовірне і ВР скасує акциз на автоімпорт, то КМУ подасть Президенту цей законопроект на вето і Президент заветує Законопроект.

Ще до рекомендацій МВФ Мінфін, Мінекономіки, ДФСУ обрали жорстку політику проти скасування акцизу, так що вето буде 100%. Багато хто з дилерів готові ганяти б/в авто (у разі скасування акцизу), так як при підвищенні акцизу плюс ще й відкриття тіньових схем ввезення продажі можуть істотно зменшитися і треба якось виживати. Але за моїми даними скасування акцизу не станеться, а навпаки на виконання рекомендацій МВФ зараз готують підвищення акцизу і на нові і б/в іномарки на 10%, - пише Назаренко.

загрузка...
Еще одна новость

Ford воссоздала эффект "дьявольской" русской дороги для тестирования своих автомобилей (видео)

22.02.2016 г. в 08:15, unian

Компания Ford рассказала о своем тестовом полигоне в бельгийском Ломмеле, на котором проходят испытания машины европейского подразделения марки. На одном из участков протяженностью 1,9 километра воссозданы плохие дороги разных стран мира, в том числе России. Этот отрезок трассы в «Форде» назвали «дьявольским». Общая протяженность дорог на…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ГАЗ-62 – радянська відповідь американцям

22.02.2016 г. в 08:15, carreviewauto

ГАЗ-62 (1952р) – прототип армійського позашляховика, що створювався на заміну добре зарекомендованого себе у військах під час війни Dodge 3/4 (який поставлявся в СРСР по лендлізу). Автомобіль мав габаритні розміри 5000х2100х1800 мм і колісну базу розміру 2850 мм, був розрахований на перевезення 12 осіб або 1200 кг вантажу, максимальна швидкість…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть